Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rosszul kiválasztott száraz...

Rosszul kiválasztott száraz táp! Jó lesz ez is?

Figyelt kérdés

Rendeltem a tacskó keverékemnek fitactive kistestű kölyökkutyáknak való tápot. (Nem a márkáról kérdezek, szerintem nagyon jó!) Amikor megérkezett vettem csak észre, hogy a kistestű itt kb. minit jelent, ugyanis az ajánlott mennyiségnél a 4 hónapos kutyának csak 1-2 kiló körül kellene lennie...

Az én kutyulim 4 hónaposan 4 kg.

Megnéztem miben tér el az ugyan ilyen táp, ami kölyökkutyáknak van (nem kistestű kölyköknek kifejezetten).

26% fehérje a kicsiben, 30% a simában. Pár százalékkal több zsír, kicsivel több hamu a simában. Tudom, hogy ezek márkánként is eltérnek, de ami miatt aggódom, a kicsiknek valóban majdnem 4% a rost, a simában pedig csak 1, 66%!

Észre is vettem, hogy lágyabb a széklete. Nem teljesen, de lágyabb.

Ez gond lesz vagy nyugodtan adhatom? Sajnos nem számítottam arra, hogy nem a jót választom ki, így olyan 3 hónapra való még van, amit értelem szerűen nem fogok kidobni. Esetleg van ötletetek mivel kompenzálhatnám a sok rostot, ha szükséges?


2016. febr. 26. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a kutyusodnak, nyugodtan eheti.
2016. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semmi nem lesz, adhatod.
2016. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!