Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan beszeljem le a szomszed...

Hogyan beszeljem le a szomszedom, arrol, hogy csak szaraz kajat ad a kutyajanak?

Figyelt kérdés
Telebeszeltek a fejét a kutyakiallitason a royal caninesek, hogy nincs szüksége a kutyanak a szaraz kajan kivul masra. Engem majdnem, hogy állatkínzónak tart, hogy 1000 ft/ kilo alatti tápot adok az enyemnek, amelett hogy rendszeresen kap húsnyesedéket, csontot.
2016. febr. 12. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Keress olyan állatorvosi cikket, ajánlást, ahol leírják a csak száraz eledel hátrányát és oszd meg vele. Vagy vegyél legközelebb nem száraz kaját és hívd át, hogy megvendégeld az ő kutyáját is.
2016. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Semmi közöd hozzá. Nekem 14 évig száraztápot evett a kutyám és köszönte szépen mindig jól volt. Ahogy a mostani 7 és 10 éves kutyáim is, meg a 6 éves macskám, szintén tápon. Jó minőségű táp mellett nincs szüksége másra a kutyának.
2016. febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Te is ehetned 14 even keresztül ugyanazt, mégse teszed.
2016. febr. 12. 23:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Jo azert hozzatennem, hogy jo a viszonyunk a sraccal, jol tartja a kutyajat, csak ebben nem értek vele egyet. :)
2016. febr. 13. 00:09
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Miért kellene lebeszélned róla? A világon milliom kutya csak tápon él és köszönik, jól vannak.

Amúgy meg semmi közöd ahhoz, ki hogyan eteti a saját kutyáját. Netán a gazda étrendjébe is bele szólnál, ha nem a te elképzelésed szerint étkezik? Nem éhezteti a kutyáját, így sok közöd nincs hozzá, mit ad neki.

2016. febr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ahhoz hogy mihez van közöm, tökéletesen el tudom dönteni. :D
2016. febr. 13. 01:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs közöd hozzá. Mindenki eldöntheti szabadon, hogy mivel eteti a kutyáját, macskáját, gyerekét stb....
2016. febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Láthatóan neked sincs semmiféle komoly ismereted a kutyák táplálkozásával kapcsolatban inkább a hited és meggyőződésed szerint cselekszel, úgyhogy valóban semmi közöd hozzá. De ha még kutyatáplálkozásügyi professzor lennél, akkor se lenne semmi közöd ahhoz, hogy bárki más mivel etet.
2016. febr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk kizárólag száraztápot eszik, bármi mástól igen komoly gyomorproblémái, hasmenése van. Ne haragudj, de ha nekem elkezdenéd osztani az észt, igencsak elküldenélek a melegebb éghajlatra. Törődj magaddal és veregesd magad vállon, hogy te milyen tuti gyerek vagy.....
2016. febr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha unatkozol, akkor keress olyan gazdát, aki éhezteti, veri, kikötve tartja a kutyáit, és évente 1x kap darlingot, a többi napokon pedig koplal, és száraz kenyeret, maradékokat kap. Na, azokat verd össze, és keress gazdát a kutyáknak.

Addig amíg egy középkategóriás táppal eteti a kutyát, szerintem csöndben is maradhatnál. Ha a te kutyádat etetné, akkor oké, szólj. De NEM a te kutyád. Másrészt meg van, akinek a száraztáp jön be, és van akinek a BARF. Az én kutyám pl minden csontos dologtól, akár nyers, akár készétel, hányni kezd, visszahányja a csontot. 7év alatt mindent kipróbáltunk, mindenféle húsos csontot, nem csak a csirkeaprólékot. Másrészt legfőképp konzerven él, amiből 1,5 kell neki egy nap, és 1 konzerv 1000+ Ft körül van. (Dr. Clauders, Rinti). A konzervet is ellenzik erősen, jobban mint a tápot, de már szegénynek hiányzik pár foga, és jobb kaját kap, mint bárki a környezetemben. (nem a kutyákról beszélek, hanem az emberekről..)

2016. febr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!