Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánknak Foresto nyakörve...

A kutyánknak Foresto nyakörve van és 5 kullancsot találtunk benne. Ez arra van hogy ne tegyen benne kárt? Vsgy nagy a baj.

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 21:14
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Kidobtuk.Mennyi az esély hogy babézissal fertőzze meg?
2016. febr. 26. 21:41
 12/29 anonim ***** válasza:
70%

A nagy sajnos megszívta magát. Éltek, amikor kivettétek őket?

Nincs 100 %-os védelem. Egyetlen gyártó sem ad garanciát arra, hogy tuti nem lesz kullancs a kutyában. Ez a helyzet. Hívd fel a dokidat, hogy mi a helyzet. Ő majd a saját kezelési szokásrendje alapján vagy megajánl egy Imizolt előlegben, vagy azt mondja, figyeld a kutyát és akkor menj, ha jelentkeznek a tünetek.

Durva lesz az idei tavaszi kullancsinvázió. Sok kutyának nem is elég egyfajta védelem.

2016. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
74%
Ne fessük az ördögöt a falra, nem lesz semmi baj! Persze, figyelgesd a kutyit és egyből doki, ha változás van. Ja, és az az egy bele volt fúródva vagy a többivel együtt a szőrén volt?
2016. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
43%

Én Scalior nyakörvet tettem a kutyámra, rá 3 hétre mentünk az állatorvoshoz babéziával...


Szóval nagy lehet a baj. A nyakörv nem a betegségektől véd, hanem a kullancsoktól - elvileg. Ha attól nem védett, akkor olyan, mintha rajta sem lett volna.

2016. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Igen éltek.Juj és a kutyus túlélte?
2016. febr. 26. 21:55
 16/29 A kérdező kommentje:
Benne volt.És elnézést csak három volt benne
2016. febr. 26. 21:57
 17/29 anonim ***** válasza:
2%
Egy is sok ! Benne voltak és táplálkoztak és közben nyomatták a fertőzést bele a kutyádba . Láttam már kullancs okozta, lassú halált, nem szép látvány . Orvoshoz mikor mentek ?
2016. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Hát nem látjuk hogy baj lenne.Nem étvágytalan.Nem rosszledvű.Mikor menjünk?
2016. febr. 26. 22:01
 19/29 anonim ***** válasza:
65%

14-es vagyok. Mivel ez már a második volt szegénynek, ezért hamar felismertem, gyorsan mentünk dokihoz. Pit keverék, erős szervezettel, túlélte. Most már tökéletesen rendben van.

(ez a sztori 5 évvel ezelőtt történt)

2016. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
3%
Én már most ott lennék :) csak hogy nehogy késő legyen már .
2016. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!