Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatnék ingyen elvihet...

Hol találhatnék ingyen elvihető keverék kölyök kutyát?

Figyelt kérdés
Maximum közepes méretűt. Pest megye, Cegléd.
2010. ápr. 1. 09:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%
2010. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
68%
Nekem van ilyen kutyám. Pest megye Erdőkertes.
2010. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Tudsz róla képet küldeni?
2010. ápr. 1. 09:58
 14/26 A kérdező kommentje:
Mennyi idős?Milyen keverék?:)
2010. ápr. 1. 09:59
 15/26 anonim ***** válasza:
62%

Ne expresszről, meg ilyen helyekről vegyél, mert azzal nem kicsit támogatod a házi szaporítást. És akkor a következő kérdésnél olvashatjuk, hogy "de hát az előző morzsibuksi almunknak is találtunk gazdákat".

A menhelyeken legalább féreghajtva, oltva, és általában chippel adják oda a kiskutyát, míg egy szaporítónál "majd utánad küldik az oltási könyvet", meg simán rádsóznak parvos kiskutyát is.

2010. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Ma kinéznek öcsémék a menhelyre, csak 4-ig vannak, én meg melózok,így nem tudok...
2010. ápr. 1. 10:43
 17/26 Akiteki ***** válasza:
100%
Jó döntés! Biztosan megesik a szívük valakin!
2010. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Ceglédi menhely...Paff.

Egyetlen egyszer szerettem volna kutyát kihozni onnan,így felhívtam a "kedves" hölgyet.

Lényeg a lényeg alaposan kikérdezett ami persze nem baj. Mondtam ivartalanított kanom van, nem lenne megkötve, hatalmas az udvar, lehetőleg fiatal kutyát szeretnék, és szukát stb stb.

Erre: hát ő nem is tudja... meg hogy tudom-e mekkora felelősség egy kutya

Annyi volt a lényeg, hogy annyira sértően beszélt velem, hogy úgy döntöttem bármelyik menhelyre elmegyek inkább de oda tuti nem. Egyszerűen nagyon nehezen akar kutyát kiadni, annak ellenére, hogy a körülményei nem mondhatóak éppen rózsásnak. Foggal körömmel ragaszkodik a kutyákhoz, és meg van róla győződve, hogy minden befogadó egy megrögzött állatkínzó.

Másik kedves sztori róluk. Nagyszüleim udvarába bekeveredett egy kis keverék kutya. Ők nem tudták vállalni, de adtunk neki enni, és hívtuk a menhelyet. Kijött a "hölgy" és minősíthetetlen stílusban gyakorlatilag meggyanúsította a nagyszüleimet, hogy ez a kutya nem is kóbor, biztos a sajátjuk csak meg akarnak tőle szabadulni. Se köpni se nyelni nem tudtunk...

Nem akarom senkinek a kedvét elvenni a ceglédi menhelytől, mert ott is sok gazdára váró kutyus van, de én sajnos nem bírtam ezt a stílust.

2010. ápr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ezt hallottam a munkatársaimtól is, hogy nagyon körülményes egy nő...Meg pontosan nem nekünk lesz,hanem a nagymamámnak, de nem Cegléden lakik. Aztán remélem nem köt bele. Mert hatalmas a kertje, nincs kutyusa, mert öreg volt és meghalt az előző.
2010. ápr. 1. 11:18
 20/26 Akiteki ***** válasza:
100%
Én is jártam nála. Nagyon félti a kutyákat, nem akarja rossz helyre adni. Ez nem baj. Nekem macskát nem adott, mert van kutyám. Azóta is kénytelen a macskám a kutyákkal játszani, mert nincs másik haverja.:)
2010. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!