Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam megragta es nyelt le...

A kutyam megragta es nyelt le tolto darabokat?

Figyelt kérdés

A tesom elohagyta a toltojet es a 14 hetes kis stafford kutyam megragta es nyelt is le belole darabokat elegge sokat..

Amelyik resze a vegen amit a teledonba kell bedugni hogy az toltson, nos hat az is hianyzik, de nem tudom hogy megette e vagy sem

Mar ket darab tolto darabot kihanyt, es felek hogy valami baja lesz tole, ugye nem fog elpusztulni?

Nem tudom orvoshoz sem elvinni, mert kb, 100-120 km-re van anlegkozelebbi allatorvos, es elvinni sem tudom, mert kocsink sincs, es senkit sem tudunk megkerni hogy vigyen el minket..

Es meg csak a telefonszamat sem tudom


2016. febr. 27. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ide írtál, interneted van. Így az állatorvos telefonszámát meg tudod nézni a neten... innen ne várj segítséget, mert csak orvos tudja megmondani, mit csinálj most!
2016. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mivel pici, jobban kell aggódni. vidd orvoshoz, ügyeleltre ha kell.
2016. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lesz baja, vagy nem. És ezt nem gonoszságból írom, hanem azért, mert ezt tényleg nem lehet tudni. Ha nagyon aggódsz vidd állatorvoshoz, aki tud UH-t és/vagy röntgent csinálni. (Egyébként nagyon kétlem, hogy van az országnak olyan helye, ahol csak 120 km-es körzetben van állatorvos.)
2016. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vannak orvosok, akik kimennek házhoz. Ez igazán ne tartson vissza.
2016. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mind a harman csak ugyanazt mondjatok.. es semmit sem segitetek

Nem kell ide irnotok, ha csak ugyanazt a notat fujjatok..

Kb. Asszem 3-4 hete koltozott el innen az allatorvos, es nem noncs netem.. a haveromnak van mobilnete renelem tudjatok mi az.. es most tudok utoljara irni,mert megy el

Kossz a semmit..

2016. febr. 27. 21:27
 6/12 A kérdező kommentje:
Ilyenkor megneznem h melyik allatorvos jon ki
2016. febr. 27. 21:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha valóban nincs lehetőséged orvoshoz kerülni, akkor :


" És mivel tudjuk a hányást kiváltani? Egyszerű házi szerrel! Mindhárom állatfaj meghánytatható 1-2 %-os réz-szulfát oldat szájon át való adagolásával is kanalanként alkalmazva a hányási reflex kiváltásáig. Ez azt jelenti, hogy a szükséges oldat mennyisége testsúly-kilogrammonként kb. 2 ml, amennyiben 1 %-os oldatot használunk."

Vagy egy bögre meleg víz, két evőkanál só. Ezt adagolni neki.

2016. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és ha a gyereked lenne rosszul, akkor is várnál? ha nem aggódsz akkor tök mindegy, ha meg igen, akkor megoldod, hogy elviszed. van ügyelet van már állatszállító taxitársaság, aki kifejezetten ilyen ügyekre van, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nincs ott valahol egy állatorvos akihez képes vagy elcipelni, ha tényleg érdekel ez az egész. nekem sincs kocsim, de ha kell addig kuncsorgok az ismerősöknél amíg valaki elvisz vagy taxit hívok és kifizetem a rohadt sok pénzt arra meg az ügyeletre, de ne a kutyám lássa kárát!!!
2016. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Értsd meg, hogy nem szemétségből nem mondtunk semmit, hanem mert nem lehet. Röntgen és UH nélkül nem látunk bele a kutyádba. Jobb lenne, ha azt írnánk, hogy nem lesz semmi baj és másnapra elpusztulna a kutyád?

(Állatorvos témában meg annyit, hogy a mi állatorvosunkat tavaly éjjel fél háromkor hívtam fel és mégis kijött. Nem hiszem, hogy az országban a miénk lenne az egyetlen ilyen orvos)

2016. febr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ha gyerekem lenne?!?! Pff.. soha nem lesz, elobb haljak meg, mint hogy egy kolkom is legyen

Amugy a kutyam rendbe jott, bar semmibe se segitettetek

2016. márc. 4. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!