Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kis csivavám, és már...

Ingridd kérdése:

Van egy kis csivavám, és már második éjszaka hány, eddig is hányt ha mohon evett, de akkor egész darabokat hányt ki, most meg sárga vagy fehér folyadékot :/ . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ugyanazt a tápot kapja amit eddíg ( royal canin táp )

2012. ápr. 2. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elvinném állatorvoshoz! Az is lehet, hogy csak megevett valamit, amit nem kellett volna és irritálja a gyomrát, de szerintem jobb biztosra menni. Az enyém akkor hányt ilyet, amikor lenyelt egy nagyobb bot darabot, de az kijött és utána már csak egyet hányt. Ha 2 napig hányt volna, akkor biztos orvoshoz viszem!
2012. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mielőbb vidd el állatorvoshoz, lehet olyan baja, hogy el is pusztulhat!
2012. ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, bélelzáródása is. Vidd orvoshoz.
2012. ápr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A legjobb az lesz, ha orvoshoz viszed. Komoly baja is lehet, úgyhogy minél hamarabb.
2012. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kutyámnál pl: a mandulagyúlódás kezdődött így...állatorvos minél hamarabb ki is száradhat!!!!


( az ilyen kérdéseket igazából nem értem...)

2012. ápr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az enyém akkor hányt sárga folyadékot, mikor sok volt a gyomorsava.

De ha kihányta magát, hetekig semmi baja nem volt utána.


ÁLLATORVOS!

2012. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a többieket tudnám ismételni: A lehető leghamarabb állatorvos!!! Ne haragudj, de nem is értem... Tőlünk, hogy várhatsz segítséget ilyen helyzetben? Amikor az én 2 hónapos csivim percenként hányt egy óra után már dokit hívtam hozzá. Egy ilyen pici kutya nagyon hamar kiszáradhat és a vércukra is leeshet. Inkább nevessen ki, hogy ennyire aggódok. Ha komoly baja van, akkor minden óra! számít!!!
2012. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen,1hétig hordtam a dokihoz,infúziót meg gyógyszereket kapott,mert valamit felevett az utcáról.
2012. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elvitten a dokihoz, annyit mondott hogy diéte ( hus,rizs,krumpli) :D
2012. ápr. 3. 14:49
 10/10 anonim válasza:
Túl nagy falatokat eszik. Az enyém is volt így, és a kisebb falatoktól nem volt problémája. Kis mohó is.
2012. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!