Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Általában mennyibe kerül egy...

Általában mennyibe kerül egy fajtatiszta, palotapincsi?

Figyelt kérdés
Mert én 10 000 Ft-ért vettem, és kíváncsi lennék, hogy ez átlagos ár, vagy van ennél olcsóbb-drágább. Köszönöm:)
2010. ápr. 1. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem átlagáron vetted.Bár belőlük is vannak nagyon olcsón, meg ingyen is, ajándékba, meg vannak nagyon "márkásak", igaz, nem egy divatkutya, úgyhogy szerintem reális áron vetted.Kevesen tartanak mostanában, kiszorította őket a bishon, havanese, yorki és társai.

Nekem tacskóim vannak, ők se drágák, tk-et lehet venni már 20-30000 ft-ért, de a nagyon jó, minőségi is70-100 között van. Ők sem divatkutyák.Az a lényeg, hogy legyetek jól meg együtt, nem az ára.

2010. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem az ára lényeges, csak kíváncsi voltam. Ugyanis vásáron vettem, és semmiképp nem akart belőle engedni. Egyébként köszi:)
2010. ápr. 1. 11:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez messze az átlagár alatt van. Egy jó minőségű (tehát garantáltan fajtatiszta, nem beteges stb.) pincsi ennek tízszerese!
2010. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Szaporítottól vetted. Ma egy fajtatiszta, egészséges kutya 70-nél kezdődik. A palotapincsi amúgy is túltenyészett, divat kutya lett, (illetve szegényke már kifutóban van, tele vannak velük a menhelyek és a fajtamentés), gyakoriak szem- és légzési problémák, nekem nem jön be ez a fajta de tuti hogy 100e felett, a legjobb tenyésztőtől venném mert ez pont az a nagyon rizikós fajta.
2010. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem ezzel a fajtával foglalkoznak a szaporítók, nem kellenek senkinek.Olcsón vette, de nem biztos, hogy rossz helyről.A légzés és a szemproblémák pedig a 100 ezer ft-os kutyánál is ugyanúgy megvannak, anatómiai probléma a pincsinél.Hol halottad mostanában, hogy valaki pincsit akar, itt a fórumon sincs róluk szó. Akkor miért szaporítanák össze-vissza?
2010. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

"illetve szegényke már kifutóban van, tele vannak velük a menhelyek és a fajtamentés"


kistestű, szőrös, cuki olcsón hozzájutni... van rákeresett csak aztán: jaj hát még sem olyan amilyet én akartam...

És pár évvel ezelőtt nagyon felkapott volt...

2010. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Egy fajtatiszta, nem szaporított pekingi palotakutya kölyök ára 80-100 ezer forinttól kezdődik. 10 ezer forint lassan az első 2 oltásra sem elég.....
2010. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy újabb szaporítótól vett kutya! :S Egy palotapincsi min. 80.000ft-nál kezdődik.
2010. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia!Ajánlom az expressz.hu-t ahol több árat is látsz.Sok sikert a nézelődéshez!!!:D
2010. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Apukám egyik legjobb barátja, és a felesége, jó tenyésztők, okosan csinálják, egy díjnyertes "szülőpárjuk" van...

Ők 23.000-ért adják a kutyákat, törzskönnyvel, oltásokkal...


Aztán az egyik ellésnél, becsúszott a hiba, és három kutya közül kettőnek szépséghibája lett, akkor kaptam a pöppemet ajándékba...

Annyi a hibája, hooooogy, a felső metszőfogán fennt szokott akadni a bőr, és kilátszik, de ettől aranyos:)

Van két pöttye, ami olyan, minta nevető gödröcskéi lennének, éés a szeme körül barna csík van, ami kihúzva folytatódik, olyan, mintha ki lenne sminkelve :D

2010. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!