Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4éves kan chiuaua...

Van egy 4éves kan chiuaua kutyám. Ma 1-2 percre el kezdett lihegni utána 2 csepp híg kakija volt. Egyszer csinált kb 2 hete ilyet, hogy lihegett pár percre akkor nagyon kellett pisilnie és amint kipisilte magát nem volt semmi baja. Elvigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
( Amúgy ezt leszàmítva ugyan úgy viselkedik. Eszik, iszik rendesen jó kedvű csóválja a farkát és ossza a puszikat ahogy eddig.) A hétvégén egy nap alatt benyomott két alutasakos kaját evett egy kevés sült kolbászt és sajtot is de csak minimálisan. Tegnap délután egyszer hányt.Szerintetek mitől lehet? Elvigyem orvoshoz, vagy még várjak vele egy kicsit?
2016. febr. 29. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elviheted, de szerintem egyszerűbb, ha nem eteted túl. Grammra mennyi volt, amit adtál neki?
2016. febr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem kérdezd meg az állatorvost a biztonság kedvéért. Ő biztosan tud adni megfelelő etetési tanácsokat is.
2016. febr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2*100 gramm az alutasakos kaja. A kolbászt és a sajtot nem tudom mert nem én voltam vele hétvégén. Arra gondoltam, hogy az orvost délután hívnàm fel hátha lesz valami változás.
2016. febr. 29. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Hányt - mitől? Sült kolbász, alutasakos kaja. Nem kutyának való. A sült kolbász nagyon zsíros, fűszeres, megterhelő. Az alutasakosban meg gyakorlatilag semmi értékes tápanyag nincsen.


Ha újra hányna, hasmenése lenne, nem eszik, bágyadt, akkor vidd dokihoz.

Ha nem fordulnak ezek elő, akkor valószínűleg csak gyomorrontás.

2016. febr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#5: Ha úgyis van otthon, akkor egyél a ciánból egy kicsit ahelyett, hogy a frászt hozod másokra.
2016. febr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rám ezzel nem hozza a frászt, agyhalottakkal nem foglalkozom :D Ebből látszik, hogy egy pár embernek mennyire szánalmas szar élete van. Nem én adtam neki kolbászt, hétvégén más volt vele. Adtam neki normaflort az orvos tanácsára. Kaját ma nem kap csak vizet este még egy normaflort.
2016. febr. 29. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!