Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig tüzel egy kutya?

Meddig tüzel egy kutya?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy mikor kezdik el és azt is, hogy hány napig tart, de milyen idős korukig tüzelnek? Ők sem termékenyülnek meg egy bizonyos kor után, mint az emberek?

2016. márc. 4. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, életük végéig tüzelnek.
2016. márc. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az én beaglemnél a tüzelés olyan 4 hét, és tavasszal, ősszel :) azt nem tudom meddig tart ez
2016. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tüzel a 9 éves is, de már nem esik teherbe.
2016. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Élete végéig tüzel. Teherbe tud esni 10 évesen is, csak valószínű nem lesz életképes.
2016. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mi schnauzer keverékünk 9 évesen próbált elleni, de hiába jött az állatorvos, nem tudott rajta segíteni. Túl nagy volt a kiskutya feje, belepusztult. És évente kétszer tüzelnek, ami eltart 3-4 hétig. Büdös szaga van és egy ideig vérzik is.
2016. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ww.haziallat.hu/kutya/orokbefogadas-vasarlas/kutya-tuzeles-fedeztetes-139/1425/
2016. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs, ez a jó link.

[link]

2016. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az ėn kutyusom 11ėves múlt ės ėpp ma kezdett tüzelni!2ėvvel ezelött 7egėszsėges kiskutyának adott ėletet!Ezt szerintem nem lehet behatárolni!
2016. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!