Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia buldog tapasztalatok?

Francia buldog tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett ez a fajta kutya :)

Nagy kertünk van,ott élne. Házba nem szeretnék kutyát,anyukám nem is engedné.

Tapasztalatok?



2016. márc. 5. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A francia bulldog rövidszőrű fajta, kertben nem lehet tartani. Arról nem beszélve, hogy 250-300 forintba kerül.

Ne kinézet alapján válassz kutyát, olvass utána az egyes fajták tulajdonságainak, szükségleteinek.

2016. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

válaszoló, asszem egy 000 lemaradt :D


persze kivéve a szaporítottat, amit az összes szakértelmetlen emberke vesz, aztán rákölti az árát mivel eleve kényes fajta.

2016. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ja igen, tényleg :D

*250-300 ezer Ft

2016. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elég sokat olvastam utána.Miért nem jó kertben? Mit ajánlotok?
2016. márc. 5. 19:32
 5/19 A kérdező kommentje:
Mindenképp rövid szőrű kutyát szeretnék!
2016. márc. 5. 19:34
 6/19 anonim ***** válasza:

2. valaszolonak ( off) : nem kerul egy francia bulldog 2,5 m forintba, hacsak nem valami vilaggyoztes szuper elso alombol vasarolod.

masreszt : ez a kutyafajta nem bir kinn elni, tobb okbol. 1 : nem nagyon birja az idojarasi valtozasokat, sem a tul meleget, sem a hideget, es konnyen megfazik, vagy hogutat kap.

2 : szeret ember kozelben lenni, nem birna maganyosan odakint a kertben elni.


Nekem is francia bulldog kutyam van, 9 honapos, jo kennelbol van, valoban nem volt olcso, es valoban "kenyes" fajta, szoval kell ra kolteni az alap oltasokon kivul is. Nalunk termeszetesen bennt lakik, 82 nm + 25 nm terasz all a rendelkezesere, boven van helye, ezen kivul naponta setalni kell vinni ( az alap pisi/kaki levivesen tul), mert mozgasigenye azert van.

A fajtara nem annyira jellemzo, de az orvos szerint a mienk rendkivul hiperaktiv kutya. Nagyon baratsagos, szeretnivalo, sokat alszik, sokat jatszik, allandoan bujik az emberhez, kisgyerekkel is baratsagos, tobbi kutyaval is. A mienk szerencsere eddig a 9 honap alatt kb 5x ha ugatott, akkor is csak 1-2 vakkantas volt.

( nem tudom, milyen a tobbi frenchie)


Hany eves vagy?

2016. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
megkovetem a 2. valaszolot, mert en is beneztem az osszeget :D bocsanat!!!!!!!!!!
2016. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha kertben akarod tartani, ne akarj rövid szőrűt. Télen a mínuszokban szerinted jól érezné magát? Egyébként igen, szüksége van a gazdi közelségére, ezért sem lenne jó neki a kertben.
2016. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Akkor tudnátok valami mást ajánlani ami olcsó? Az a baj h lehet nem is lehet kutyám de kiharcolom! 14 éves vagyok
2016. márc. 5. 20:04
 10/19 anonim ***** válasza:
akkor ez nem fog menni, főleg hogy nem csak kifizetni kell, hanem oltásokra járni, ivartalanítani, orvost fizetni ha beteg, kaját fizetni. Elvárod hogy szüleid százezreket adjanak ki csak ezért?
2016. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!