Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhesség jelei?

Tibi9504 kérdése:

Vemhesség jelei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 éves kutyáim vannak (fajtiszta szuka és kan)

KB 2 éves kor fele vemhes volt, rendesen meg volt minden..

Azóta volt egyszer állvemhes, most a pocakja elkezdett nőni, sokkal lustább és van hogy nehézkesen is megy.

Hátsó lábával meg akarta vakarni a fejét ülve de nagyon nehézkes volt neki, még nincs olyan nagyon nagy széles hasa, de gondolom ez függ attól is, hogy esetleg mennyi kicsi van benne.

HÜLYESÉGEKRE NEM VAGYOK KÍVÁNCSI.

Állatorvossal volt egyeztetés azt mondta ki kell várni, lehet csak most kezd nőni amjd a pocakja.

Saját tapsztalatokra ötletekre vagyok kíváncsi.

Köszönöm!


2016. márc. 7. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalataim nincsenek, mert nem vagyok tenyésztő.

Ötletem van: ivartalanítás.

(Ez nem hülyeség. A hülyeség az, hogy hozzáértés nélkül és feleslegesen szaporítod a kutyáidat).

2016. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Pedig csak azt fogsz kapni... Menekülj vagy viseld el.
2016. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Fajtatiszta és nem fajtiszta. Alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában, és így szaporítod a kutyáidat.

Törzskönyvesek egyáltalán azok a kutyák? Vagy csak fajtatisztának kinézőek?

De igazából teljesen mindegy, nem vagy tenyésztő, tehát ne szaporíts. Ugyanis a tenyésztő jellemzői: hozzáértéssel, illetve a megfelelő anyagi háttérrel, engedélyekkel, orvosi vizsgálatokkal rendelkezve rak össze két összeillő kutyát. Ezek közül melyik igaz rád?

Senki nem fog itt tanácsot adni neked, hogy hogy szaporítsd tovább a kutyáidat, úgyhogy én is csak az ivartalanítást tudom javasolni.

2016. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az állatorvosod úgy látszik, nem ismeri azt, hogy UH, vagy tapintással vizsgálat.

Milyen szinten vagy kapcsolatban a kutyáiddal, ha nem észlelted, hogy netán párosodtak?

Milyen ötletet vársz? Vagy kivárod, mikor ellik a kutyád, ha vemhes, vagy kisebb adagokat adsz neki, mert vélhetően jó pár kilót magára szedett a tél folyamán.

2016. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!