Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan szeditek fel úgy a...

Ti hogyan szeditek fel úgy a kutyagumit a fűről, hogy ne maradjon nyoma?

Figyelt kérdés

Hogy ne kenődjön szét. Van erre valami módszer? Lapáttal csak annyit érek el, hogy odakenem a fűhöz is, meg a lapáthoz is...

Előre is bocsi, tudom, hogy hülye kérdés,de ez nekem úgy néz ki gondot okoz :)


2016. márc. 10. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Megfelelő etetéssel nem kenődne, hanem egyszerűen fel lehetne szedni.
2016. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha minden rendben a kutyával, akkor normális a széklete, simán fel lehet szedni.

Szerintem tápot kéne váltanod.

2016. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Én is lapáttal szedem fel, de egyáltalán nem kenődik el, főleg télen nem, a hidegben. Mit adsz neki enni? Lehet, hogy attól van, amikor a kiskutyánk hozzánk került, és vettünk neki konzervet is(akkor még nem voltunk a legtájékozottabbak az etetés témában, láthatólag ízlett neki), akkor sajnos azt én sem tudtam felszedni normálisan, plusz vagy napi 7x kakilt, a rossz táplálkozás miatt..

Na ezt meg is szüntettük, 1 hét múlva teljesen normális volt a "termék":D, és azóta is az, én mondjuk táppal etetek.

2016. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Száraztápot kap, Purina Darlingot, mást nem adunk neki.
2016. márc. 10. 18:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Válts jobb tápra, a darling nem az. Hasonló árban vannak jobb tápok is. Normál esetben a kutyakaki nem kenődik.
2016. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ti mit ajánlotok akkor? Drágábbat nem tudok venni sajnos.
2016. márc. 10. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb kiszerelesben veszed akkor a "draga" sem olyan draga. 10 kilos zsakban peldaul.
2016. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi purinát adunk keverve egy kiegészítő táppal ami jó a vesének (ivartalanított kan) Nekünk rendeset kakil. Egyébként le kell gugolni és két kézzel kell felszedni a csomagot, mint egy markoló, kicsit földet is felszedhetsz és akkor tuti nem marad ott semmi.
2016. márc. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a Josera, Dog Chow tápok pl. hasonló árban vannak, de jobbak.
2016. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért kenődik, mert nem megfelelő kajával eteted.


Némileg javítana a székletén, ha erre a gagyi tápra még egy kis főtt húst is adnál neki.


A Darling nagyon gagyi, ebben az árkategóriában már ez a kaja is mérföldekkel jobb: [link]

2016. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!