Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik nem szedik össze a...

Akik nem szedik össze a kutyagumit, azok is belelépnek?

Figyelt kérdés

És akkor ők is mérgesek? Magukra is, vagy mindig csak a másik kutyásra, aki otthagyja?


Nekem is van kutyám, nekem természetes, hogy összeszedem utána. De marhára idegesítő, hogy nem tudunk úgy sétálni menni a fiammal, hogy vagy a babakocsi kerekén, vagy a kismotoron, esetleg cipőkön ne legyen kutyaszar.



2014. okt. 19. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam kutyagumiba lépni, mivel a járdán közlekedem, ott meg nincs :) Réten meg szerintem nagyon kevesen szedik össze, de valahogy ott se lépek bele, birkakakiba hamarabb...
2014. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Míg panelba laktunk mindig összeszedtem (nyilván most is csak most a kertből) mert felettébb ironikus lehet a saját kutyád végtermékébe belelépni. Másikba is tré dolog, de a saját kutyádéba.. Na mindegy én ha kutyával sétálok és látom hogy valaki nem szedi fel akkor a kezébe nyomok egy zacskót, hogy használd basszuskulcs, mert undorító, hogy a parkok az utcák meg minden tele van vele...
2014. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
A járda és az út közötti füves sávban elég sokan hagyják ott másnak - gondolom az ingatlan tulajának - de szerintem a fele direkt visz magával kakizacskót és összeszedi. Ebben van némi fejlődés, igaz sétéltatóból is egyre több van még kertes részen is mint 30 éve. Legalább olyan gusztustalan, pökhendi dolog mások autójának, kapujának, játszóterek lepisiltetése is mint a kakiltatás.
2014. okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves első.

Szerencsés vagyok, mert Duna melletti településen élünk, ahol van egy gyalogút a közvetlen Duna-parton. Mivel még nincs megcsinálva rendesen, így kb 1 méter széles kitaposott ösvény, mellette füves rész. És rengeteg család, illetve kutyás sétál itt.

Innen jött a kérdés.

2014. okt. 19. 17:23
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó a kutyagumiban hogy igazságos, nem válogat, nincsenek előítéletei. Bárki beleléphet aki arra jár. :)
2014. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja, és bizony sajnos Pesten van a járdán is...
2014. okt. 19. 17:23
 7/16 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Hát igen, ha kiírod egyből, hogy Bp-ről van szó, akkor mindjárt nem is csodálkoztam volna az egészen. Sajnos ott tényleg nagyon igénytelen a kutyások nagy része (a többségnek nem is engedném a kutyatartást, de ebbe ne menjünk bele). Én még a kisebb városokba se szeretek bejárni (Nyh, Db), mert utálom, mikor a falat pisili le a kutya, a gazda meg csak áll és nézi... Én soha nem engedem meg a kutyámnak, hogy falat, kerítést, autót, stb. pisiljen le. A kakit megmondom őszintén nem mindig szedem össze, mert elfelejtek zacskót vinni, de az is hozzátartozik a történethez, hogy nagyon ritkán sétálunk a belvárosban, általában az 5 percre lévő erdős részre megyünk, vagy mezőre, ahol igazából senkit se zavar...

Persze ha a járdára csinálnának valahol, biztosan nem hagynám ott, ha más nem, zsepivel valahogy összeszedném.

2014. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem, hogy igen! Hányszor átkoztam már el kutyást.... A legundorítóbb, amikor a járda közepén hagyják ott. Csak látnák meg egy ilyen embert....

Ja, én is kutyás vagyok, és összeszedem....

2014. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

általában összeszedem, de ha valami nagy füves prérin végzi a dolgát, akkor bevallom nem mindig.

sajnos a környékünkön nem, illetve alig szedik össze a kutyások.

szerencsés vagyok abban, hogy a kutyát fűre szoktattam, betonon nem végzi a dolgát, így ott nem is kell szednem.

2014. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kertes házas városban élek, Szigethalmon.

Csak sokat járok Pestre is.


De a kutyatartási kultúra kb ugyanaz.

2014. okt. 19. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!