Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen prémium tápot érdemes...

Milyen prémium tápot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Az ár sajnos nem mindegy, szüleim 1300 Ft/kg ár alatt szeretnének maradni, így a nagy zacskók jöhetnek szóba. Amiket én néztem: Acana High Praire, Acana bárány és alma, Purizon. A Purizonnak a halas és a bárány és lazac verziója tetszik. Ti mit ajánlotok? A Purizonnak jobban tetszik az összetétele, több benne a fehérje, viszont az Acanáról többet hallok. Aki tud, segítsen dönteni. (vizslának lesz) Más javaslatokat is elfogadok, ha az gabonamentes. Köszönöm.

2016. márc. 11. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi tenyésztőtől vettük a kutyusunkat, ő a Flatazorra esküszik. Pici kora óta azon mentünk szép sorban. Gyönyörű kutya lett belőle és nem utolsó sorban kiszámítható a széklet milynsége és a száma is. Mit kapott ott, ahonnan hoztad? Elvileg azt kéne folytatni.
2016. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kölyök már. Eddig főztünk neki meg szárazat is kapott, viszont csak középkategóriásat. Viszont szeretnénk neki egy igazán jó tápot, mert gyakran ment a hasa az előzőtől. Ezért gabonamenteset, és lehetőleg nem csirkéset keresek. (Az Acana High Praire viszont csirkés, de jó minőségű, így benne hagytam a listámban.)
2016. márc. 11. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:

én az acana gabonamenteseivel etetek, a high prairievel mondjuk pont nem, mivel csirkés. én meg vagyok velük elégedve, nagyon is. a bárányos almás az én kutyámnak kevés volt, de újítottak azóta rajta, csak még nem volt merszem kipróbálni. a purizont nem ismerem, összetevők alapján se jobbnak, se rosszabbnak nem tűnik.

az ár miatt nem nagyon tudok mást mondani, az orijen az, ami szerintem még jobb, mint az acana, de azt én is csak ritkán tudom megengedni magamnak. a taste of the wild anno nagyon jó volt, szerintem változtattak az összetételen, azóta nem vagyok vele megelégedve...

2016. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most nem tudom mennyi a Taste of the wild, de gabonamentes, csirkementes és néhány éve még belefért a fenti árkategóriába. A fenti tápokkal nincs tapasztalatom.
2016. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez a Josera vált be nagyon! boltban 1200ft-körül van a kilós ára, de itt 726ft! vagy fél éve veszem boltban kimérősen, pont ma gondoltam hogy most már rendelek hátha olcsóbb. leesett az állam! Csirke allergiás iszonyat érzékeny gyomrú kutyám van és tökéletes ez a kaja neki!

2016. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5ös válaszoló vagyok. Most látom hogy vizslának lesz. Ez másik fajtája, a festivál, nagyon sokan erre is esküsznek, vizslának meg főleg jó!


[link]


15 kólós zsákban 833ft kilója :)

2016. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!