Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig emeljem a táp adagját?

Meddig emeljem a táp adagját?

Figyelt kérdés

November végén hoztam ki menhelyről egy rotit.

Először kapott 40 dkg csirkés prémium tápot, de azt lecseréltük, mert allergiás volt rá, illetve nem is hízott. Most Brit Care hipoallergén tápot kap, 50 dkg-tól még mindig nem hízott.

Most próbálok neki 55-60 dkg-ot adni.

Meddig várjak az eredménnyel, vagy mennyivel emeljem az adagot ?


2016. márc. 13. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:

én a legelején meg szoktam nézni, hogy mennyi kéne a tápból, kimérem, megkapja, aztán ha hízik/fogy csökkentem/növelem az adagot, nem méricskélem többet. szemre kapja a kaját. nem kap egyik napról a másikra fél adagot, mindig csak egy kicsit változtatok.

szerintem te is tegyél így, ne azon izgulj, hogy kapott -e öt dekával többet vagy nem, jó tápot kap, rendben lesz. amúgy se jó, ha gyorsan meghízik, inkább lassan emeld csak az adagokat.

2016. márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!