Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Samponos fürdetés után Advanti...

Samponos fürdetés után Advantix spot onna meddig ell várni?

Figyelt kérdés

Nem egyértelmű a leírás:

" Ha a kutyát samponnal fürdetni szükséges, javasolt ezt az Advantix spot on kezelést megelõzõen, vagy az után két héttel megtenni"

Hogy van ez akkor?

a) előtte két hétig és utána két hétig nem szabad fürdetni

b) előtte lehet, utána 2 hétig nem? (Nyelvtan szerint elvileg b) lenne helyes).

Mivel valószínűleg orsóférges volt, így féreghajtást követően muszáj volt megfürdetnem, amúgy is büdi volt, meg székletmaradvány volt a fenekén. Féreghajtás után 1 nappal most kevésbé viszket, de szerintem lehet, hogy van benne valamennyi bolha, ezért szeretném minél előbb lekezelni. Elég, ha várok 48 órát?



2016. márc. 17. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy az előtt fürdeted, mielőtt kezeled, vagy ha már kezelted, az után leghamarabb csak két héttel szabad fürdetni.
2016. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én amíg nem olvastam el a tájékoztatót, simán használtam közvetlenül fürdetés után, és működött :) Évekig, szóval nem egy-két alkalomról volt szó. Szerintem tedd rá nyugodtan.
2016. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit rövidebben: kezelés előtt fürdetheted, vagy kezelés után 2 héttel :D
2016. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Ja, és amúgy én az a) verziónak értelmeztem eddig a leírást, de most hogy mondod, a b) tűnik helyesnek tényleg, csak kicsit félreérthetően fogalmazták meg.
2016. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm! :) Akkor holnap ráteszem.
2016. márc. 17. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!