Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Advantix csepp használata...

Advantix csepp használata előtt meg kell fürdetni a kutyát vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves szuka és egy 8 hetes amerikai stafi kutyám, és pár nap alatt annyi bolhát össze szedtek valahonnan hogy az valami hihetetlen. Vettem nekik Advantix bolha írtó cseppet, és azt el felejtettem megkérdezni a kutya dokitól hogy meg fürdessem e a kölyköt mielőtt becsöppentem, mert elég koszos lett a kinti játéktól és hempergéstől. A másik amit nem tudok, hogy a nyakára csöppentsem vagy pedig a leírtak alapján a hátán 4 ponton szétosztva?

2013. júl. 15. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon koszos,vízzel mosd le,de 2 nappal előtte és utána samponnal semmiképp!A nyakára kend.
2013. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem :) És esetleg akkor nem lehet baj ha a szuka nyalogatja a kölyköt? Mármint ha pl a nyakánál nyalogatja a kiskölyköt akkor nem lehet baja a szukának? És ha a nyakánál van csak cseppentve akkor a seggénél pl hogy fognak kipusztulni a bolhák?
2013. júl. 15. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon koszos,vízzel mosd le,de 2 nappal előtte és utána samponnal semmiképp!A nyakára kend.
2013. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha a szuka legalább 12 óráig nem nyalogatná. A csepp hatóanyga szétterűl a kutya egész testén, így védi mindenhol.
2013. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy 8 hetes kölyköt már nem kéne nyalogatnia.Semmiképpen se hagyd neki!
2013. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem állandó jelleggel nyalogatja, csak amikor játszanak akkor is szokta kicsit nyalogatni meg a kicsi még szokott cumizni, és akkor is tisztogatja a szuka de külön szedem őket valahogy biztos ami biztos :)
2013. júl. 15. 17:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon koszos, akkor meg lehet fürdetni, de ha samponnal fürdeted, akkor két napot kell legalább várni a cseppentéssel, mert a sampon kioldja a zsírt az állat bőréből, így a csepp nem lesz olyan hatásos.
2013. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es vagyok. A cseppentés után pedig 2 napig ne legyen vizes, ha lehet, fürdeni meg semmiképp ne fürödjön, se tóba, se samponnal..
2013. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bor Zoltán04 válasza:
Szia, nekem azt mondta az állat orvos, hogy 8 hetes kutyusnak ez ERŐS!! Tudomásom szerint 25kg vagy 3 hónapos kor alatt nem lehet adni!!!! Én a nyakától a farka tövéig szoktam kifolyatni, lehet fürdetni a kutyát, csak figyelj arra, hogy miután ráfolyatod, 2 hét el teljen!! Miért?? Mert 2 hét alatt szívódik be a kutyus bőrébe!!!! Ha ez idő alatt lemosod NEM NYÚJT HOSSZÚ TÁVÚ VÉDELMET. NEKEM AMÚGY NAGYON BEVÁLT!?
2014. jún. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!