Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ez komoly? Ezért nem...

Most ez komoly? Ezért nem akar velem találkozni? Gáz a kutyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! van egy lány (szerelmes vagyok belé), van neki egy rottweiler kutyája. nagy kan. egész jól meg vagyunk meg minden ( szomszédba lakik ) mindig viszi a kutyáját sétálni. ma megkérdeztem nem-e lenne probléma ha mi is vele tartanánk az én kutyámmal ( jól szocializált meg minden ) magyar vizslám van egyébként. de mikor megkérdeztem tőle rámnézett ki nevetett. és elkezdi hogy én ezt komolyan gondolom? nem szeretne égni az utcán. meg amugyis tiszta gáz magyar kutya fajtát tartani.. nem tudom ezt most mire véljem. persze hozzáteszem facebookon a barátaival osztogatja a képeket meg minden de még a barátnőinek is Amstaffja van meg stb. most komolyan emiatt nem akarja hogy menjünk? nagyon tetszik nekem és érzem hogy azért énsem vagyok közömbös de most mivel lenne más ha németjuhászom lenne? akkor már nem lennék ciki? egyébként nem értem mire fel mond ilyet 22 éves nő én 18 vagyok.
2016. márc. 18. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de én ilyen felszínes lánnyal nem foglalkoznék a továbbiakban, akinek csak státuszszimbólum a kutya.
2016. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
akinek ilyen a gondolkodása azzal ne akarj kezdeni semmit.
2016. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy valaki a kerdesre is valaszoljon: Semmi baja a kutyadnak, egy kutya nem lehet ciki, maximum ha neveletlen es nem foglalkoznak vele eleged,de akkor is inkabb csak a gazdija.
2016. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Ne foglalkozz vele!

Mindenkinek más kutyafajta az álomfajtája, ezért (is) van ennyi fajta...Ha ciki neki a magyar fajta, meg úgy Magyarország is, akkor nyugodtan elmehet külföldre, az ilyenek peregjenek ki az országból, akkor végre értelmes ország lennénk...:)


Egyébként én azt vettem észre, hogy tényleg fajtánként csoportosulnak az emberek, én nem, mert én nem hogy szeretek ,de tisztelek minden embert, aki felelősen és normálisan tart kutyát, és foglalkozik is vele. De pl. saját életemből (meg máséból is) tapasztaltam már, hogy ha a párkapcsolatban 2 különböző fajtaszerelmes van, akkor ott még lehetnek "gondok". Az én kutyáimat a barátom nem kedvelte annyira, mint a sajátját, én meg szerettem az övét is, meg ugye a sajátomat is. Engem nem zavart, hogy az egyik egy bull, a másik egy keverék, a harmadik egy pásztorkutya..:)


Meg egyébként ha így beszól, én alapból hanyagolnám, akármilyen témakörben..

2016. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egy olyan nő ciki, aki szerint ciki vizslával sétálni az utcán. Ilyen hü..pi..-be hogy tudtál beléesni? Ébresztő!!!! Csingilingilingilingi!
2016. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem akart megbántani azzal, hogy kerek perec megmondja, hogy undorodik tőled.
2016. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem baj, a csecse biztos jó nagy! (Bocsi, igen. általánosító hülye bunkó vagyok)
2016. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy idióta picsha, ne is hallgas rá, a kutyád többet ér mint egy borsóagyú prokarióta csaj :D
2016. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez szánalmas, komolyan :D Kerüld el messzire.
2016. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Figyi!

1. Irtó beképzelt és bunkó a csaj

2. Túl fiatal vagy 18 évesen egy 22 éves nőhöz!!!

3. Hidd el, hogy neked nem a huszonéves nők valók! Ezt most nem bántásból mondom!

2016. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!