Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki akar segíteni? (Csak...

Ki akar segíteni? (Csak komoly üzenetek legyenek)

Figyelt kérdés
Nemrég voltam Horvátországba és láttam a szörnyű helyzeteket a menhelyeken. Vannak olyan menhelyek ahol tényleg kiteszik a lelküket a dolgozók a kutyákért, de nagyon nehéz valamit csinálniuk. Ezért találtam ki hogy segíteni kéne egy ilyen menhelynek. Adományokkal meg munkával. Még nem tudom mikor lenne, de keresek olyan vállalkozó szellemű állatszerető embereket akik vagy felajánlanának erre a célra tápot illetve olyan tárgyakat ami az életükhöz kell. Illetve még olyan embereket is keresnék akik velemjönnének ingyen dolgozni nekik cserébe ott lakhatunk. Ja meg kéne kocsi is meg jogsival rendelkező ember is. Tudom nagyon nagy vállalkozás, de nem tudom tétlenül nézni az ottani helyzetett. Kérem csak az írjon aki komolyan gondolja és nem rosz szándékból.
2012. jan. 7. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
őszinte leszek. Itthon is xar a helyzet, és inkább a hazain segítenék... Te is ezt tedd.
2012. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha úgyis arra mész,akkor sütnék csokitortát ,meg küldenék vajat,lisztet,cukrot,rizst a határ előtt élő éhező magyar gyerekeknek.Hogy életükben először csokitortát is lássanak.Takaró és cipők is beférnének a táp mellé??
2012. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Akiteki ***** válasza:
100%
Komolyan mondom én is: Nézz körül itthon. Itt sem jobb. Mindenki sepregessen a saját portáján először.
2012. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves Akiteki. Látom még nem láttad azt a helyzetet. Tudom hogy itthon is szar a helyzet, de ott ezerszer rosszabb. Az állatmenhelyeken is szörnyű állapotban vannak a kutyusok és amik még nem vannak ott azokat pedig a lakosok akarattal elütik. Az állatmenhelyeknek meg nincs esélyük mert nincs ott semi. A kevés iartalanított kutya például csak német segítséggel lett ivartalanítva. Azon kívül nincs semmilyen munkásuk sem mert nem akar senki sem olyan helyen dolgozni max oltári nagy fizetésért. Amikor ott voltam éppen akkor pusztult el az egyik kölyök. Szörnyű látvány volt a vezető sírt a környékbeli lakosok pedig ünnepeltek hogy végre eggyel kevesebb van. Szó szerint mindenből hiányuk van. Én ezt nem tudom tétlenül nézni.
2012. jan. 7. 20:32
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is őszinte leszek. Inkább itthon jótékonykodj. Mit mondd aki megtudja: kint segítesz, az itteni menhelyeket meg letojod. Tudom, hogy nem így van, de ennek tűnik. Inkább itt az országban segíts
2012. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Az itteni menhelyeknek is renszeresen segítek. Minden évben adományozok, hogy ivartalaníthassák a kutyákat meg segítek is nekik. Ám itt azért őszintén jobb a helyzett. Tapasztalatból beszélek.
2012. jan. 7. 20:36
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit megbántani, de a világ összes táján van olyan ember aki a másik ország menhelyein is szeretne segíteni és nem csak a sajátjain.
2012. jan. 7. 20:45
 8/17 anonim ***** válasza:

Tudod, itthon ahhoz, hogy a menhelyek létezni tudjanak, az emberek segítsége is kell. És nagyon sok ember segít.

Ahogy írod, ott az emberek hozzáállása is elég elítélendő.

Miért is nem képesek ott is az állatszerető emberek összefogni?

Elismerésre méltó, hogy segíteni akarsz. Biztosan lesz olyan, aki szintén melléd áll.

2012. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
figyelj. Én is nagyon sajnálom a szenvedő állatokat, legyen az bárhol, bármilyen fajta, meg néhány embert is, de nincs annyi, hogy mindenhova jusson. Ami van kevés azt akkor már idehaza adom, még ha jobb is a helyzet mint kinn, ezerszer rosszabb mint amiennek lennie kellene.
2012. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. jan. 7. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!