Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megevett egy betétet!...

A kutyám megevett egy betétet! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jöttem ki a fürdőszobából, és arra lettem figyelmes, hogy hangok jönnek a konyhából. Kimentem, és látom, hogy épp rágja a használt betétet... Mindig volt neki ilyen "hajlama" de általában időben észrevettem, és igyekeztünk a kuka legmélyebb zugába elrejteni előle. Most mégis megtalálta, és a bele hiányzik a betétnek, tehát a ragacsos részét nem ette meg (remélhetőleg, én legalábbis nem láttam) csak a vérest... Volt már egyszer egy piros rongytól kisebb bélcsavarodása, de túlélte... Az az időszak katasztrófa volt. Nem evett, nem ivott, azt mondta a doki, készüljünk fel, hogy nem éli meg a holnapot. Ez volt 4 éve. Most 6 éves... Nem tudom, mit tegyek? Az állatorvos 4-kor nyit, és múltkor sem tudtak vele mit kezdeni?? Várjak a csodára? Vagy hánytassam meg? Mivel? Nagyon aggódom...

2016. márc. 19. 09:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na mi lett a kutyussal? (Első voltam)
2016. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

az enyém közepes termetű kutya és nem egyszer játszott el ilyet, kitúrta a kukát, akármit, hogy megtalálja. azon kívül, hogy nekem azóta is okádnom kell, ha rágondolok, semmi baja nem lett. kijött hátul, emésztetlenül.

ha látod, hogy bégyadt, nem eszik, fel van püffedve, akkor van gond.

2016. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!