Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar Vizslát lehet kint...

Magyar Vizslát lehet kint udvaron tartani?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
lehet
2016. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Hát persze. Honnan veszed azt, hogy nem lehet?
2016. márc. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon fázós kutya, tehát télen mindenkép fűtött helyiség kell neki, jó időben kint lehet.
2016. márc. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,saját tapasztalatokat kérek,akinek van vizslája s kint tartja,és nincs semmi baja?
2016. márc. 20. 08:24
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Az ízületek tönkremennek, ha hidegben kint tartod. Emellett gazdiközpontú fajta, nem érzi jól magát kint egyedül egész nap.
2016. márc. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
A magyar vizsla nem kintre való. Nem bírja. A vadászkutyák soha nem voltak udvari kutyák, mindig az elit kutyái voltak, lakásban vagy fűtött kennelekben laktak. A drótszőrű magyar vizslát pont azért tenyésztették ki, mert a rövid szőrű nehezen viseli a hideget.
2016. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak vizsla keverékem van, de a legkisebb szellőre is fagyoskodik a szentem. Az utolsó napsugarakra ősszel még oda szokta tartani a buksiját, hogy az is melengesse. A házban alszik télen-nyáron. Ha jó idő van, akkor kint időzik a napon, de télen vagy esőben arra sem hajlandó, hogy megforduljon az ajtó előtt. Mondjuk az én kutyám egy kényes művésznő, de az biztos, hogy a meleg fontos számára, mert rövid a szőre, meg kikészülnek az ízületei a hidegben.
2016. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!