Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves yorkshire terrier...

1 éves yorkshire terrier hátán egyre több az ősz szőrszál. Mitől van ez és mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
A kutyám novemberbe múlt egy éves. A háta fekete de január óta elkezdett őszülni, egyre több az ősz szőrszál. Mitől lehet ez? Vagy ez természetes?

2016. márc. 20. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen a genetikája. Nem természetes, de a 20-30 ezres jófogásos yorkiknál előfordul, mivel nem tudni mit örökölnek.
2016. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen,függ honnan van a kutya,amúgy genetika amit örökölt.Ha nincs törzskönyve akkor meg lutri az egész.


De pl a fekete kutyák vagy alapból fekete részek a kutyákon megvannak spékelve pár fehér szőrszállal,szóval normálisnak mondható,hogy van benne fehér szőrszál.

2016. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vivi_Vivi válasza:
Honnan van a kutyus? Mennyiert vetted? Torzskonyve van?
2016. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1 es: Elmehetsz a (kizárták a trágár szavakat). Miért gondolod egyből hogy 20-30 ért vettem a jófogáson valami féreg szaporítótól? Barátom ismerősének váratlanul csinálta fel egymást a yorkiaik. Mindkettő szülőt megnéztem megfelel az fci standart nak, nem egy alomból valók, és a kölyköket nem hirdették meg jófogáson, 50 ért vettem. És az én kutyám marmagassága 1cm el lett nagyobb mint ahogy a standartban irva van, súly forma, szín, minden oké. Nincs bent olyan sok ősz szőrszál de azóta találkoztam egypár fekete kutyával és nekik is ennyi van.
2016. márc. 22. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Jaah, nem szaporító, de azért az 50 ezer forintot elvette, a kutyáinak meg gondolom se törzskönyve, se tenyészszemléje, se szűréseik genetikai betegségekre, meg hogyne, "véletlenül", drágám, ezt pontosan szaporításnak hívják. Laikusként gondolom mennyi fogalmad lehet arról mit fogad el az fci meg mit nem.


Hogyne, minden oké, csak magasabb mint kellene meg egy évesen kiőszül a szőre. (Y) Később meg ki tudja mi baja lesz. Ezért tart ott a fajta ahol...

2016. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!