Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kötelező a teljesítménykönyv...

Kötelező a teljesítménykönyv agilityre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Lenne egy kérdésem. Most fogok indulni kutyámmal első agility versenyen.

A kérdésem az hogy kötelező teljesítménykönyvet igényelni? :)


2016. márc. 20. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az agility edződ nem oszt meg veled ilyen információkat? :)
2016. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincsen edzom:/ sajat magam keszulok fel :))
2016. márc. 20. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

így ne indulj versenyre. nem bántásból, de biztos vagyok benne, hogy nagyon kellemetlen élményben lenne részed, tapasztalatod és tudásod sincs biztosan elég, mert akkor nem kérdeznél ilyet...


először is lépj be facebookon az Agilitysek nevű csoportba, ez a magyarországi fő agilitys csoport. ott találsz edzőket, csapatokat, mindenfélét.


nemrég igencsak megváltoztak a versenyen indulás feltételei, először is meoesz szövetségi kártya kell, enélkül SEMMILYEN hivatalos versenyen nem indulhatsz, kezdő kategóriában SEM, ha nem törzskönyves kutyád van, akkor is kötelező. ilyen kártyát pedig csak egy egyesületen keresztül igényelhetsz, papíron muszáj valahova tartoznod, különben nem kapsz kártyát. ki kell fizetned a tagságot a meoesznek, az egyesületnek, meg kell várni, amíg az igénylés után elkészül és elér hozzád stb.


teljesítménykönyv majd akkor kell, amikor hivatalos osztályban indulsz, vagyis először a1-ben. de kétlem hogy ezen a szinten lennél, őszintén a kezdő szintet sem hiszem, hogy elérnéd, mert ha értenél annyira az agilityhez, hogy otthon egyedül összerakj egy kutyát, akkor nem itt kérdeznél. egy agility verseny nem abból áll, hogy odamész a kutyáddal és átugrik pár akadályt. eleve ha eddig csak otthon készültél fel, durva sokk lenne a kutyának, hogy minden tele van idegen emberekkel, kutyákkal, szagokkal, zajokkal... néhány kutyának az is gondot okoz, hogy más színű az akadály, gondolj bele... a versenyeken rendszer van, amit mindenkinek ismernie, kell, hogy gördülékeny legyen.


kérlek, a saját és a kutyád érdekében lépj be az agility csoportba, keress egy edzőt és legalább egy-két alkalommal menj el hozzá... én nem bántani szeretnélek.

2016. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mar megtalaltam mindent azota.

Regen jartam edzohoz,mar nem tudok menni sajnos.

Elindultam a versenyen es elso versenye volt a kutyamnak meg nekem is es 6.-ak lettunk:D

Es nem hatan voltak a kategoriankba,sokkal tobben.

A kutyamat itthon keszitem fel rendes agility palyan.

Tudom mar mit merre meg hogy es koszonom a valaszokat! :))

2016. máj. 11. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!