Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy sok magyar...

Miért van az, hogy sok magyar tenyésztő honlapjának nincs is magyar verziója?

Figyelt kérdés
Nekem ez olyan furcsa. Ha már magyarok vagyunk, nem az a minimum, hogy magyar honlapot is készítünk?
2010. ápr. 3. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik nem is adnak el Magyarországra.
2010. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Magyarország ált. feleakkora, mint a környező országok, de dupla annyi a menhelyes, rossz körülmények között tartott, vagy kóbor állat, mint bármelyikben, avagy 3x akkora a szaporítók száma. szerinted felelősségteljes tenyésztrő, aki jót akar a kutyáinak, mit csinál ilyen helyzetben??
2010. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért szerintem nem kéne eleve kizárni a lehetőséget, hogy egy magyar megveszi, aki később jól gondozza és mindent megad neki. Igen, sokan nem értenek a kutyákhoz, de a tenyésztő feladata ezeket kiszűrni és ezt nem csak úgy lehet, hogy Magyarországra nem adnak el kutyát. Nehezen tudom elképzelni, hogy a százezer forintos kutya menhelyen végzi, főleg, ha előtte alaposan elbeszélget a tenyésztő a leendő gazdival és megválogatja, kinek ad el kutyát.
2010. ápr. 3. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem aki tenyésztőtől szeretne kutyát venni, ez kb 100ezer nagyságrenden felül van, az tud angolul is.:)

Meg valószínű "nemzetközi" a tenyésztő, és többen vesznek tőle kutyát a külföldiek.( ami mondjuk érthető is, amilyen helyzetben van az ország..)

2010. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nézd végig ezt az oldalt. Mindenki fajtatiszta kutyát akar, persze igyé vagy jó óóócsóón. Az emberek többsége számra a kutya egy használati tárgy, olyan mint a kínai óra, olcsón veszi és az első hiba alkalmával kidobja. Nem hibáztathatók, hogy nem akarják a féltő gonddal nevelt kicsit szaporítótelepen vagy menhelyen látni.
2010. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
100%

Magyarországon ha eladok valakinek, csak ismerősnek.

Viszont a külföldi kiskutyáink tulajdonosai sokszor érdeklődnek, mi újság van nálunk. Nekik frissítjük a honlapot.

2010. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van.
2010. ápr. 5. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!