Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egészséges kutyánál is érdemes...

Egészséges kutyánál is érdemes időnként vérképet nézetni?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kutyám, 1 éves kora óta nyers husit kap.

Sosem volt nagyobb problémánk, most is teljesen egészséges. Viszont más kutyásoktól azt hallottam, hogy érdemes időnként vérképet nézetni. Tényleg így van? Mert 10.000ft-ot nem szivesen költenék el feleslegesen, de nem is sajnálom rá a pénzt.

Előre is köszi!:)


2016. márc. 22. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz, nem nézetsz. Olyan ez, mint az embereknél bizonyos időközönként a szűrések. Vagy találnak valamit és időben lehet lépni, vagy lehet örülni, hogy minden rendben van.
2016. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én évente viszem a kutyám vérképet nézetni.

14.000.- forint, de nekem megér ennyit, hogy tudjam, hogy egészséges. :)

2016. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem terhelném ezzel, ha amúgy semmi baja nincs. ha baja van, azt észrevennéd. esetleg évente-kétévente egy rutint (mert becsúszhat valami, amit jó időben elkapni), de ismerek olyat aki rendszeresen csináltat és bár nem állítom, hogy emiatt, de egyre több mindent szed össze a kutya... azért a szervezetét gyengíti, ha folyamatosan cs*szteted.
2016. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

ma 19:52

Azért évente egy vérkép ugyan mit "csesztet" a kutyánál?

2016. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó kedves, szövegértés. azt írtam, hogy évente-kétévente nem gond (bár az az egy is leterheli a szervezetet egy időre, a tiédet is amúgy), inkább hasznos lehet adott esetben. én is most fogok csináltatni az enyémnek, bár különösebb baj nincs, de szeretnék megbizonyosodni, hogy minden rendben van -e.

akiket ismerek és jönnek elő a bajok nem évente vizsgáltatják a kutyát, hanem havonta-kéthavonta. ami viszont baromi felesleges és mint a példa mutatja, használni nem különösebben használ, ellenben sanszos, hogy árt.

2016. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelentem: azóta meg volt a vérvétel.:) Holnap lesz eredmény, kiváncsian várom!!
2016. márc. 23. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!