Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan dolgozzam fel a kiskuty...

Hogyan dolgozzam fel a kiskutyam halalat?

Figyelt kérdés
Tegnap elgazoltak a 9 honapos kiskutyamat.Ráadasul szandekosan.Szuletese ota minden pillanatban vele voltam, meg csak 9 honapos kicsike volt.Nagyon sok emlekem volt vele es iszonyatosan szerettem.O volt az eletem.Amikor hazajottem mindig orult nekem,puszit adott.Ez hianyzik nekem nagyon..Es amikor megneztem,es lattam hogy fekszik es olyan mintha aludna,de tudom hogy soha tobbet nem ebred fel..Mintha kiteptek volna belolem egy darabot:(((( Van meg egy kutyank o is nagyon keresi es latszik rajta hogy szomoru 😭 Borzaszto erzes nem tudom mit tegyek..Hogyan dolgozzam fel? Ma temetjuk el!
2016. márc. 24. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy került felügyelet nélkül utcára, vagy miért nem figyeltél rá ha ott voltál? Szándékosan? Jelentetted?
2016. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Szia! Nekünk ősszel halt meg a 9 éves kutyánk.Nagyon jó kutya volt és vele nőttem fel így nagyon megviselt a halála.Szörnyű volt látni ahogy szenved és legszívesebben visszamennék az időben hogy mindent másként csinálhassak de nem lehet.A legtöbb amit tehetsz az hogy vársz.Valószínű egy ideig nagyon hiányozni fog de hidd el idővel jobb lesz.Ami még kicsit segített hogy elbúcsúztam tőle.Nem egyszerű de muszály lezárni múltat.Persze ez nem azt jelenti hogy ne beszélj róla stb. de el kell őt engedned.Emlékezz arra hogy milyen sok szép emléket kaptál tőle és hogy milyen boldoggá tett,örülj neki hogy legalább eddig veled lehetett.Most lehet hogy még gondolni se akarsz rá de egy új kutyussal nem lenne olyan rossz,hidd el könnyítene a dolgon.

Sajnálom ami a kutyáddal történt,kitartást!

2016. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez meg hogy tortenhetett? Szandekosan elgazolni egy kiskutyat eleg nehez lehet valakinek. Ott kell ulni az autoban, varni amig a kiskutya kiszalad, gyujtas, gazt neki, de meg akkor sem biztos hogy altalalod.
2016. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem, majd jobb lesz. Ha szándékosan gázolták el, az állatkínzás, és feljelentést kell tenni. Azt azonban nehezen tudom elképzelni, hogy egy pórázon sétáltatott kutyát, amellyel szabályosan, a KRESZ-t betartva közlekednek, hogy gázolnak el szándékosan. Járdán történt vagy zebrán történt zöldnél? Mert az úttest az autóké, ott a kutyának nincs keresnivalója.
2016. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gyorgyoti23 válasza:
Nagyon sajnálom és át érzem ami történt mert az a kutya nekem is nem rég halt meg akivel együtt nöttem fel ,tudom h nagyon fáj de olyan dolgot kell keress ami leköti a teljes figyelmed és a nap 24 oráját én nekem 2honap után ujabb kutyám lett elösször alig birtam rá nézni de most már anyira szeretem h nincs időm másra gondolni és mivel fiatal nagyo sok a teendő de te ugyan ezt meg teheted macskával vagy ilyen nagyobb testű állatal. Sok sikert
2016. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bollocks ***** válasza:
46%
Ahogy #5 is írja, egy új állat segíthet, csak rá majd jobban vigyázz, ne hagyd, hogy az úttesten mászkáljon felügyelet nélkül, meg ilyenek. De ha netalántán őt is elütik, még mindig lehet majd egy még újabb állatod.
2016. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Teljesen együttérzek veled, ugyan a cicánkról van szó, de ma gázolták el szegénykét is, és nagyon hiányzik. :-( Eltemettük, meggyászoltuk, és bízom benne, hogy idővel jobb lesz.
2016. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
És pár hónap múlva lett volna ő is 1 éves. :'(
2016. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kezdek mar megnyugodni de ugy erzem, hogy ha nem sirok akkor olyan mintha mar nem szeretnem..Vagyis attol felek, hogyha nem sirok akkor o ugy fogja erezni hogy mar nem szeretem.. Pedig nagyon hianyzik.Es eletem legfontosabb elolenye volt.
2016. márc. 25. 10:40
 10/10 gyorgyoti23 válasza:
Ne agodj e miat ha jol viselted gondját véletlen se gondolna ilyet. 😚
2016. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!