Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szökésbiztos kerítés készítése...

Szökésbiztos kerítés készítése a meglévőből?

Figyelt kérdés
A kutyánk rendszeresen átbújik a drótkerítés alatt a szomszédba és ez már nagyon kellemetlen. Arra gondoltam, hogy veszek beton térhálót és ezt szétvágva leásom a drótkerítés mellé a kerítést meg pár helyen hozzádrótozom. Ez működhet? Milyen mélyre érdemes ásni, illetve milyen magasságban hagyni fent, hogy ne tudjon átmenni rajta? Közepes termetű keverék kutyáról van szó.

2016. márc. 25. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Mennyit sétáltatjátok, fárasztjátok naponta? Ivartalanítva van? Mert lehet, hogy egyszerűbb lenne a szökés okát megszüntetni, és onnantól nem kéne a kerítéssel szenvedni.
2016. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb felszerelni egy villanypásztort, nálunk is az van.
2016. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
1-es. Megválaszolom neked mert ugyse fogja megirni. Nek viszik sétálni eddig esténként meg voltak kötve. És nincsenek ivartalanítva. Pár napja még azt kérdezte hogy mivel kösse meg...
2016. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as fogalmam sincs miről beszélsz. Egy kutyáról írtam legalább olvasni tanulj meg. A kioktató hangnemed biztos sokaknak fog segíteni megszeretni az állatvédelmet és segítséget kérni a problémáikhoz. A kutya egy pedig egy ivartalanított szuka.
2016. márc. 25. 11:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne haragudj. De nagyon hasonlított a kérdésed egy barom kérdéséhez aki először azt kérdezte hogy milyen cláncal kösse meg majd áttért a kerítésre. Bocsánat de ez nagyon hasonlított rá.
2016. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!