Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek kutya gazdik milyen,...

Nektek kutya gazdik milyen, kutyás szakkönyveitek vannak? 21/F

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Semmilyen.

Kis korom óta, könyvtári könyveket olvasok, kérdezek ismerősöktől, manapság a neten is utána nézek olyan dolgoknak ami bizonytalan.

2016. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Victoria Stilwell: A póráz két végén
2016. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 elwera ***** válasza:
Nekem sincs, de az állatorvosnál félig kiolvastam egy ilyen kis könyvet, amíg vártam a soromra, sajnos a címét nem tudom.
2016. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megvannak Jan Fennell könyvei, ezek voltak a leghasznosabbak, meg van még Cesar Millan-tól kettő, a Hogyan neveljünk tökéletes kutyát meg A kutya mint családtag. Vámosi-Nagy Nóra Klikk ahogy a kutyák szeretnek tanulni című könyve, ez is jó, az egyik kutyámnál bevált a klikkerezés. (a másikkal nem is próbáltam, mert akkor már nem volt rá időm.)

Ezeken kívül van egy csomó tök haszontalan kutyás könyvem is, azokat nem sorolom fel.

2016. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem per pill semmilyen, mert nincs egy kanyi vasam se.

Viszont kering a neten egy Dog Training Collection, azt "kölcsönöztem ki", mielőtt örökbe fogadtam a kutyámat.

Ebből Leslie McDevitt Control Unleashed könyve nagy kedvencem lett, ha egy picit jobban állok anyagilag, egészen biztosan meg fogom rendelni. Ez egy problémamegoldásokra kihegyezett könyv, olyan kutyáknak és gazdiknak, akik bár tudják az alapokat, valamiért mégsem működnek (elszalad, nem figyel, lefagy, morog stb).


Másik nagy kedvencem Andrea Arden (Dog Friendly Dog Training) szájbarágós magyarázata a jutalomfalatok használatáról és elhagyásáról, fokozatosan nehezített feladatokról, környezeti és egyéb figyelemelterelő tényezőkről. Nekem úgy tűnik, sok kérdező tudása hiányos ezen a téren.

2016. márc. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Totem kiadó: Állattartók kézikönyve gazdikiképző kisokos. Nagyon- nagyon sok hasznos információ van benne. Minden, amit tudni kell az egyes fajtákról
2016. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kutyakalauz
2016. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Roy és Klarissa Allan: A német juhászkutya

Dr. Várszegi Zsolt: Kutyákról bíró szemmel

Ekard Linn: Játszva motiváld kutyádat.

Szigeti László- Vágo Tibor: Őfelsége, a német juhász

Dr. Bíró Andor-Győri János-De Pott György: A kutya nevelése, kiképzése

Kovács György: Vadak ura----A kiképzés alapjai

Eva-Maria Kramer és Werner Lenz: A német juhász kutya

2016. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Semmilyet.

A fontos dolgokat még a tenyésztőtől megkérdeztem, de amúgy a kutya azt fogja szeretni amit megszok 😊😊

2016. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!