Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutyámnak...

Mit csináljak ha a kutyámnak fáj a mancsa?

Figyelt kérdés

már kb.3 napja csak sántít a kutyám de egyre jobban. nézegettem folyton hogy mi a baja de nem láttam aztán ma világosba megnyomogattam és észre vettem hogy a mancsának a bőre lejött és csak a hús látszódott!! behintőporoztam egy kicsit jobb lett de most megint ugyanúgy sántít! valami tanácsot tudtok adni?

amúgy angol cocker spaniel fajta és kb.16-17 kg.


2016. márc. 27. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
El kéne vinni állatorvoshoz.
2016. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Termeszetesen allatorvoshoz NE VIDD. Veletlenul sem, had szenvedjen az a szegeny para (edesjoisten!!!).


Komolyan ritkan jovok ki a sodrombol, de megis TE mit tennel, ha mondjuk 3 napja fajna a labad es santitanal mikozben a bor is levalik...behintoporoznad?


Huzzal Ugyeletre surgosen! Komolyan fel tudom magam mergelni, hogy lehet valaki ennyire felelotlen es ostoba?

2016. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Egyből el kellett volna vinni állatorvoshoz akkor összevarrta volna,de igy néhány nap után már nem biztos hogy

össze lehet varrni.

De azért vidd el.

Kitisztítják,fertőtlenítik,bekötik a sebet.

2016. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem lenne túl nagy gond, ha elvinnéd mondjuk állatorvoshoz...elég sürgősen!

Ezer meg ezer oka lehet ennek a sántikálásnak, a kevésbé súlyosaktól a súlyosabbakig. Ezt így látatlanban senki nem tudja neked megmondani, a doki annál inkább!

2016. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz minél hamarabb.
2016. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
72%
Szerintem nagyonfyorsan vidd el dokihoz! Lehet hogy vmi komolyabb baja van szegénynek.
2016. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kenegesd Neogranormon kenőccsel, nekünk is használt mikor lehorzsolta a bőrt a kutya a talpáról!
2016. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és vagy kösd be a talpát, vagy húzz rá egy zoknit, lehetőleg ne érintkezzen a beteg mancsa a piszkos földdel.
2016. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat
2016. márc. 28. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!