Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok linkelni olyan megbízha...

Tudtok linkelni olyan megbízható, ismerős tényésztőt, akitől Moszkvai őrkutyát lehet venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Moszkvai őrkutyát szeretnénk a családdal, németjuhász tenyésztő ismerősöm viszont eléggé le akart minket beszélni róla, hogy túl vad ez a fajta, meg idegileg nem kiegyensúlyozott. tudnátok ajánlani olyan tenyésztőket, akiktől nyugodtan lehet venni moszkvai őr kölyök kutyát?

2016. márc. 28. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bozsoki harci kennel

A legjobb kennel Magyarországon.

Továbbá a Jéke kincse kennel is jó, Homárlaki harcos kennel.


Nekem is két Moszkvaim van. Az tény, hogy idegenekkel szemben nagyon bizalmatlanok, és vérmesek de velünk, a családdal imádnivaló, bújós macik.

A szájukból ki tudom venni az ételt :)

Viszont "erős" kéz kell hozzá mert könnyen az ember fejére nőnek.

Szeretik a gyerekeket.

Viszont velük sem szabad agresszívnak lenni( mint a többi kutyafajtával sem) mert akkor ők is azzá válhatnak.

Remek házőrzők. 1 éves korukig akiket megismernek azokat elfogadják, addig még barátkoznak, utána viszont nem.

2016. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy nem a kerdesre valaszolok de annyira nevetseges,hogy pont egy nemetjuhasz tenyeszto mondja a moszkvai orrol,hogy az tul vad es nem kiegyensulyozot:))))

A moszkvai or sokkal megbozhatobb,foleg ha gyerekekrol van szo mint egy nemetjuhasz. En a nemetjuhaszrol beszelnelek le inkabb.

2016. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
RudyV én is inkább "hazabeszélésnek" éreztem, hogy a saját kutyáira akart rábeszélni, hogy tőle vegyek, személyes ismerősöm, ezért fordultam hozzá. köszi a megerősítést ebben a kérdésben is :)
2016. márc. 28. 21:52
 4/4 I.Vanda ***** válasza:

Bozsoki.... [link]

És egyébként egyáltalán nem vad...ha nem hanyagolod el nem az....az igaz hogy kell neki fegyelem de az minden kutyának kell meg néha tud önfejű és önálló módon viselkedni...de ha meg van a napi séta a kellő fegyelemmel nincs vele semmi gond...akkor van ő baj ha azt hiszi ő a falkavezér..de már kiskorába tudatni kell ki a főnök és kész... :)

Nekem csak az az egy bajom van vele hogy kicsit lusta(sétálni órákat tud simán meg kocogni de ha gyorsan akarok vele futni vagy játszani hamar elfárad...) :D

2016. márc. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!