Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok mondani menhelyeket?

Tudtok mondani menhelyeket?

Figyelt kérdés

Budapesten kéne, szeretnék egy kutyust, még keresem az igazit...:) "Függő" vagyok, minden nap nézem a menhelyek honlapját, de nekem nem elég...:D Több oldal kéne, mert már tudom az összes árva kutyus nevét, szeretnék még több oldalon nézelődni...:)


Amiket nézek rendszeresen:

Noé Állatotthon

Rex Állatotthon

Futrinka utca

Illatos út

Vigyél Haza Alapítvány


Vannak még egyáltalán? Előre is köszönöm!:)


14/L



2016. márc. 28. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne csak a külsőre menj. Menj és nézd meg a kutyákat és úgy dönts. Nem hiszem hogy több 2000 kutya közül nem tetszett meg egy se
2016. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szentendre, Árvácska. (Nincs messze Bp.-től).


Nem elég, ha a fénykép alapján válogatsz, menj el személyesen is a menhelyekre, ismerkedj a neked szimpatikus kutyákkal, vidd ki őket sétálni.


Az Illatos út egyébként nem menhely, hanem gyepmesteri telep (azaz ebrendészeti telep).

2016. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nekem nem lehet kutyusom, ezért olyat keresek, amilyet ha a szüleimnek megmutatok, egyből beleszeretnek... És voltam sétáltatni, az a baj, hogy 16 éves kor alatt nem lehet, csak szülői felügyelettel... Senki sem ér rá a családból, nem szeretném még ezzel is terhelni őket...:/ Köszönöm!
2016. márc. 31. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Herosz, Pomázi Állatmenhely, Csömöri menhely
2016. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!