Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám beteg és nem tudjuk...

A kutyám beteg és nem tudjuk mi az oka?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja beteg és nem tudjuk mi lehet az oka hiába vittük el az állatorvohoz még ő sem tudta. Mi arra gyanakodtunk hogy megcsipte egy kullancs. Alig evett soványodott lefeküdt és fel sem kelt néhány naponta jobban lett és szaladgált és utána rosszabb lett. Mostanság már eszik de nem hizik. Ha valaki tudna segiteni hogy mi a baja akkor köszönöm.

2016. márc. 29. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el másik állatorvoshoz.
2016. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek el egy másik, normális állatorvoshoz
2016. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem valami eloskodot,ferget szedhetett ossze.
2016. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Adok egy tanácsot, vannak a falusi állatorvosok, nekem is olyan kezelte a kutyát, de az csak veszetség elleni oltás beadására jó, meg vannak állatkorházak, ( én szombathely bartók béla útra hordtam ).

Nos egy történet, először is tök dárga pénzen akarta az emlő tumorát megműteni, még az állatklinikán olyan állatorvos csinálta aki a tumorokra specializálódott, olcsóbban és leszette az egyik sor emlőjét szegényemnek mert jobbnak látta, elmagyarázta, de az itt nem lényeg. második eset az volt mikor a falusi állatorvos b vitamint javasolt a kutyának, ami nem gond, de hogy élesztővel vigyük be a kutyának, ami szintén jó, de az állatklinikán aki a csont rendelleneségekre szakosodott kiröhögta, majd irt fel egy pár szár forintos gyógyszert b vitamin pótlásra, szintén a falusi állatorvos ekkor olyan gyógyszert irt fel amihez gyomor védő kelett volna, mert gyomorfekélyt okoz a kutyánál 2 hét alatt is, nem tette, szerencsére nem lett ezzel gond, de pár hét mulva elpusztult a kutyusom, de tényleg mindent megtettek az állatkorházban. Tanulság sürgősen vidd el egy normális állatkorházba, ahol nem csak tapogat az állatorvos, hanem van röntgen, ultrahang , vérvizsgálat, laboratórium stb..

egy teljesk ivizsgálás 2 éve 30 ezer ft volt, tudom nem kevés pénz.

Egyébként szuper hogy leirtad a kutyád fajtáját, korát, nemét, korábbi problémáit, igy sneki nem fog diagnózist mondani.

2016. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is azt ajánlom, hogy nézessétek meg másik orvossal.
2016. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kullancs csípte volna meg, már meghalt volna.
2016. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Másik orvos nem jutott eszetekbe???


Kullancs csípte volna meg akkor a kutyátok babéziában már elpusztult volna rég.


Én még a férgességre gyanakszok vagy rákra.


Mindenképpen orvoshoz kéne vinni egy másikhoz egy jól felszerelt rendelőbe!

Elég gáz,hogy 4 hónapja nézítek ahogy szenved ?(

2016. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!