Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok mondani jó tápot a...

Kérdezek :D kérdése:

Tudnátok mondani jó tápot a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Van egy 8 éves tacsim,akire át szeretnék térni a tápra.

Tudnátok mondani olyan tápot,amiben nem túl sok a gabona,nem bazi nagyok a szemek :D és a ti kutyátoknál bevált,vagy akár tacsitoknál.A happy life nektek mi a véleményetek?



2016. márc. 29. 19:41
 1/7 A kérdező kommentje:
*Szép lesz tőle a szőre.Vagy ez kutya függő?
2016. márc. 29. 19:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindent tápból lehet több félét venni. Bemész egy kisállatboltba, és meg kell nézni az összetételeket.

Nem tudom milyen árkategóriára gondolsz, de mivel egy tacskó nem eszik túl sokat, érdemes lehet drágább, jobb minőségűt venni.


Happy dog, Eukanuba, Acana, Royal canin stb. ezek drágábbak.

De pl az ecopet hasonló összetételű, mint a happy dog, de olcsóbb. Aldiban lehet venni Romeo tápot, ami ne tévesszen meg, hogy olcsó, az alsó prémium határon van, én 2évig etettem a kutyámmal (mostmár húst kap)


De ha bemész egy üzletbe, nagyon szívesen segítenek neked abban, hogy milyen tápot milyen áron érdemes megvenni. Ha jófejek, és nem a drágát akarják ráderőszakolni.

2016. márc. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Royal canin-t én is tudom ajánlani, ha mindenképp tápot akarsz adni neki.
2016. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2016. márc. 30. 16:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Az lenne még a kérdésem hogy,elődszőr kérjek kb 1 kgot,vagy inkább vegyek egy zacskóval?
2016. márc. 30. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdemes kisebb kiszerelést venni, hogy lássad egyáltalán megeszi e. :) Meg egyáltalán nem biztos, hogy minden kutyának ugyanaz jó.
2016. márc. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 eve5 ***** válasza:
A royal canin -t én is tudom ajánlani, mi azt adunk minden kutyának, jobb a szőre, fénylik. Nagyon szeretik. Persze drága is.:))
2016. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!