Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptunk egy kutyit. Allitolag...

Csigusz68 kérdése:

Kaptunk egy kutyit. Allitolag amstaff. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 29. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem amstaff, az biztos. Nem tudom, a kép csalóka-e, de olyan tacsis lábai vannak. Lehet pl. tacsi-amstaff keverék, de a legvalószínűbb, hogy sokgenerációs keverék (tehát nem 2 fajta keveréke, hanem már az ősei is keverékek voltak).
2016. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi lesz belőle, nem tudom. De vidd orvoshoz, mert a mellső lábai borzalmasak. Hacsak nem volt tacskó a családjában.
2016. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez oszt nem amstaff. Max olyan 2%-a. De szegényke nagyon összekutyult, szó szerint...
2016. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elég távol áll a fajtától. Talán volt a felmenői között, viszont valószíleg van benne tacskó és még valami rövidszőrű fajta.
2016. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nézze meg egy doki a lábait
2016. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Juuj, azok a lábak, szegénykém! :( Nekem fáj, ha ránézek...

Gyorsan doki, mert ez borzalmas! Ilyen lábállással fájdalmai lehetnek a jövőben, egy tacskónak vagy egy bassetnek nincs ennyire görbe kis lába.

A feje nagyon kicsit staffis, de a többiekhez csatlakozva szerintem is sokadik genes mix. :)

2016. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy boxer pofájú tacsi keverék.
2016. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy nem tiszta amstaff, de van benne. A feje amstaffos, a lába meg nagyon tacskós. (Tényleg nézessétek meg dokival.)


Tacskó-amstaff keverék szerintem, nagyon bájos :)

2016. márc. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A lábát már nézte doki, mert hogy az volt a legelso ami baromira nem tetszett. Nagyon okos a picur. Csak kivancsi voltam a velemenyekre. Megegyszer koszi
2016. márc. 30. 07:48
 10/14 anonim ***** válasza:
És mit mondott a doki a lábára?
2016. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!