Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane corso milyen könnyen...

Deák Ervin kérdése:

Cane corso milyen könnyen szokik össze más kutyákkal?

Figyelt kérdés
Van 1 puli 1 törpe schnauzer és egy németjuhász.
2016. márc. 30. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A többiek mennyire szocializáltak? Először nekik kell tökéletesen viselkedni más kutyákkal, utána jöhet a Corso. Az enyém ugyan még csak fél éves, de akár örjöngő csivavához is odaengedhetem, nem fogja bántani. Persze, ha a gazdi nem szeretné akkor nyilván nem. Ha odakapnak neki akkor sem áll vissza, a legtöbb amit eddig csinált, hogy ráfeküdt egy pincserre, hogy vegye már észre magát. De nem így kezdtük, ovi mindenképp ajánlott és utána suli, eddig az enyém nagyon kezes (oviban mintadiák), de azért kamasz kor tájékán erősebben kell majd fognom (most kezdi feszegetni a határokat).
2016. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha tenyésztőtől vásárolsz, nem ideggyenge kutyát és jól szocializálod, tudsz vele foglalkozni kezesbárány lesz. Csak azt nem értem, miért kell még egy negyefldik kutya? Rájuk mennyi idő jut, nennyit sétálnak stb?
2016. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem miért kell mindig leszolni azokat, akiknek tobb kutyájuk van? Először is senkinek nincs köze ahhoz, ki hány kutyával el együtt, ha jol el tudja látni. Itt valaki feltett egy kérdést, amire válaszolni lehet normálisan. Nekem is 4 kutyám van, kettő nagytestű, egy közepes, egy kicsi. Sok éve ez a felállás, el se tudnám képzelni, hogy kevesebben legyen. Évente 2x megkapják a kiltixuket, a rendszeres fereghajtast, kombi oltasokat, joserat esznek, plusz főzök is nekik a változatosság miatt es mindennap sétálunk es stb stb. Es nem vagyunk gazdagok, teljesen átlagos hétköznapi emberek. Szóval Bocsi, de én ki tudok akadni, ha vki olyan dolgokba szol bele, ami nem tartozott az adott kerdes tárgyához. A Corso pedig nem fog potenciális veszélyt jelenteni a többiekre, ennek titka a megfelelő szocializáció, a rengeteg kozos program es a kapcsolat kialakítása ugy hogy egyik kutya se erezze hogy háttérbe szorult a masik miatt. A negyedik kutyám corso-amstaff-dobi mix, 50%ban Corso, kemény típus, fiatal, kisse önfejű, többiek között o a domináns, de beke es nyugalom van az állatok közt.
2016. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!