Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legenergi...

EasyHUN kérdése:

Szerintetek melyik a legenergikusabb kutyafajta?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Border collie-k, vizslák.
2016. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
56%

Border collie hihetetlen gyors, hatalmas koroket fut le, egyfolytaban csak a feladatokat varja, napi 2 orat kell vele fogllkozni, vagy elkezd baromsagokat csinalni, mert rossz neki, ha nem foglaljak le.

Nekem borderem van, nem hazudok: 2-3 alkalommal mutatok meg neki valamit es mar tudja is.

Lattam mar nehany kutyat, volt vizslank is de ez a kutya hihetetlen.

Probalom szivatni, be akarom csapni de ezerszer gyorsabb es kegyetlen pengen vag az esze..

Aki nem tud napi ketto orat raszanni ne is valassza, mert nem lesz jo.

Persze 200 korul van egy jo vonalrol szarmazo border es semmikepp se szabad vele sporolni.

Lattam mar idiotan viselkedo bordert is

2016. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Malinois, border collie. Szerintem.
2016. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Mali 😁
2016. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
malinois, border collie, de a terrierek nagy részének és végtelen energiája van...
2016. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
91%
A szánhúzók
2016. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Border collie, malinois, vizslák (magyar, német, szlovák stb), rodéziai ridgeback. Valószínűleg közülük kerülne ki, de a husky is közel van hozzájuk. :)
2016. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném azzal, hogy sok fajtánál kettévált a munka- és a kiállítási vonal. Így fajtán belül is nagy eltérések lehetnek az energiaszintben.
2016. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!