Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy utaztatjátok a kutyátokat...

Hogy utaztatjátok a kutyátokat hosszabb távon autóban? A hátsó ülésen képtelenség mellette utazni, mert fél, áll fel és dől nekem, hogy stabilan álljon, vagy nem tudom.

Figyelt kérdés
Az anyósülésen a lábamnál pedig szívesen utazik, de nem fér el rendesen, és gondolom, hogy rosszul lesz. Mitévők legyünk?
2010. ápr. 5. 09:32
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Goldi, nagy autónk van, de a csomagtartóban nem akarom megint, mert ott is fél, nyüszít és rosszul lesz. Nem olyan lecsukhatós csomagtartó, hanem jeep, ahol van ablak meg minden.
2010. ápr. 5. 09:33
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám boxban utazik. Beteszem a boxot a hátsó ülésre, és ott elvan. Nagyon biztonságos minden szempontból.
2010. ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
told hátra teljesen az anyósülést, hátha úgy elfér. amúgy az a legjobb, ha kombid van, mert akkor a csomagtartóban 3 kutyó is elfér. :) ha elöl nem férne el, meg lehet próbálni teljesen előre tolni az anyósülést, és mögé ültetni/fektetni. de fontos, hogy akárhol is utazik, előtte 2 órával már ne kapjon enni, ha hosszú az út, akkor pedig kb 2 óránként meg kell állni megitatni őt. és amint odaértetek, rögtön még ne kapjon kaját, hanem egy olyan tíz perc múlva.
2010. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
tudod, olyan kombira gondolok, ahol nincs leválasztva fallal s csomagtér, csak esetleg hálóval, így a kutyust tudjátok simogatni.
2010. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Akiteki ***** válasza:
100%
Boxot be lehet tenni a hátsó ülésre is. Mindenkinek biztonságosabb.
2010. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
És a kutyabiztonsági-öv? Amúgy olyan kocsink van, csak épp jeep.
2010. ápr. 5. 12:29
 7/22 Akiteki ***** válasza:
78%
Szerintem azt szét tudja rágni. És kényelmetlen is. A boxban kényelmesen utazik.
2010. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekem kaukázusim van, ő a csomagtartóban utazott egy ideig, dőlt jobbra-balra, de mindenáron talpon akart maradni, nem volt hajlandó lefeküdni egy jó fél év után sem.

Most biztonsági övet használunk. Lehajtom a hátsó ülés 2-es részét, azon fekszik, a buksiját odatámasztja a két első ülés közé. Nem tud felállni, mert fogja az öv, így egyrészt biztonságban van, másrészt nem stresszeli magát agyon, ahogy régen az állandó borulásoktól.

Nekünk nagyon bevált.

2010. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A nagyságához megfelelő box, amiben nem csúszkál, ha lefekszik. Lehet kapni kutyának való utazás előtti enyhe nyugtatót, több félét.
2010. ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az enyém a hátsó ülésen utazik, a biztonságiövet is csak a biztonság kedvért használjuk.Mi 2-3 havonta utazunk 1400 km-t teljesen hozzá szokott,egész uton alszik.
2010. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!