Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fedeztetés után kicsuroghat a...

Fedeztetés után kicsuroghat a spermium a szukából? Volt már valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy tenyésztő ismerőssel, ő mondta, hogy miután a kan befedezte a szukát és összetapadtak 10 percre akkor még kb. 5 percet sétált a szukával, hogy ne üljön le, de az amikor leült utána akkor a tenyésztője szerint kicsurgott belőle a sperma mert egy kevéske paca volt az úton. ( törzskönyves, tenyészszemlés kutyák amúgy)
2016. ápr. 1. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, mi a gond.

Közben elegendő mennyiség ment befelé is.

2016. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Marad még ezek szerint bent is valamennyi? Az összes nem jön ki?
2016. ápr. 1. 09:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Embernél is van ilyen, ez normális. A több millió spermiumból csak néhányra van szükség, a többi kifolyik.
2016. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Darabos volt a spermám! Betegség jele?

Eddig nem látott és nem tapasztalt dolgot vettem észre a spermámban. Kis zselé szerű darabok voltak benne.

A párommal Babát tervezünk és folyamatban van a készítése is. Alkalmanként volt, hogy Amfetamint fogyasztottam 1-1 buli alkalmával. Esetleg a...

Ne egy utolsó drogosnak képzeljetek el, vagy állítsatok be! Ha ilyesmi választ akartok akkor kérlek le se írd, nem azért tettem fel a kérdést. Így hogy még a párom nem termékenyült meg, hanem csak a spermák még bennem vannak, van-e bármiféle hatással a jövendőbeli Babánkra?

Ha a férfinak egymás után két magömlése volt, kb. fél órás eltéréssel, akkor másodjára az ondóban mennyi életképes spermium lehet?

A kérdésem valójában az, hogy mennyi életképes spermium maradhatott az első magömlés után, újratermelődhetett-e fél óra alatt, illetve lehetséges-e teherbe esni, ha az első magömlést követően fél órával történt a behatolás, de megszakításos módszerrel. (És az...

Mit csiáljak, ha az óvszer nem szakadt ki, de a külseje spermiumos volt? Ez lehet tőlem is?

Tegnap a párommal közösültünk és persze védekeztünk. De amikor a párom elélvazett és leszálltam róla a gumi óvszer külseje spermiumos volt. Én úgy gondolom hogy a síkosítótól és az én spermiumomtol lehetett olyan. Az óvszer nem csúszott fel csak amikor leszalltam,de a...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!