Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám...

Miért csinálja ezt a kutyám és hogyan lehetne gyógyítani? (többi lent)

Figyelt kérdés
11 éves kimiskárolt tacskó kuvasz keverék szuka. Az utóbbi évben egy furcsa dolgot tapasztaltam. Néha,pár havonta egy napig teljesen megőrül. Ezeken a napokon az történik,hogy elkezd nyüszíteni,vonyítani és majd' betöri a ház ajtaját annyira be akar jönni,mindeközben folyamatosan remeg. Veszettség biztos nem lehet,hiszen minden évben rendszeresen elvisszük oltásokra. Mi lehet a baja és hogyan lehetne segíteni rajta? Válaszokat előre is köszönöm.

2016. ápr. 4. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Fél, fázik, visszatérő betegség..? Ezt így a távolból nem lehet megmondani. Miért nem törődtök vele eleget ahhoz, hogy tudjátok mi van vele? Csak így az udvar díszének van tartva szerencsétlen?
2016. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi nem dísznek tartjuk,ha tudni akarod,sőt mindig kint vagyok nála és foglalkozok vele. Megkötve sincs,szabad,kap enni rendszeresen,van mozgási tere is. Fázni biztos,hogy nem fázhat,mert nagyon hosszú szőre van. Viszont azt,hogy miért kattan meg egy napig azt tényleg nem tudjuk. Még én se,pedig rengeteget foglalkozom állatokkal és szinte már első látásra a testbeszédükből tudom,hogy mire van szükségük.
2016. ápr. 4. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szorongás lehet. Enyém 8évesen lett elhozva az addigi megszokott környezetéből, bár velem együtt nőtt fel,csak elköltöztem, ha nem vagyok itthon már rombol,és ő is szétkaparja az ajtót,és 8 évig soha nem csinált semmit,6 hónapos korában 1 (!)cipőt rágott meg..és ennyi...

Amióta elköltöztünk teljesen parázik, ő nem fél csak...szorong...

Mi kénytelenek voltunk egy kennelt beszerezni, mert 5 ajtót tett majdnem tönkre (igen szétkaparta/harapta), darabja kb. 200.000....

Vidd el állatorvoshoz,nincs-e valami komolyabb baja,szemét stb mindent vizsgálják meg,mert már nem mai csirke,de ha nincs semmi,akkor egy jobb oktatót keresni,aki meg tudná nézni,hátha valami egyszerű dolog.. (egyébként én is fárasztom,séta végén már szinte alig bír menni),de rá is rájön a szep.szorongás bár már egyre ritkábban :)

2016. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Megfogadom a tanácsodat.
2016. ápr. 4. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!