Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hogy a kutyám érzi ha...

Lehet hogy a kutyám érzi ha fáj a fejem és gyógyítani próbál?

Figyelt kérdés

Én a kuytámmal szoktam aludni, ő a lábamnám van mindíg, még akkor sem marad a fejemnél ha oda raom, szerintem egyszerűen az ajtót figyellin (az van közel a lábamnál).De amikor a fejem fáj mindig a fejemhez fekszik.

Ezzt miért csinálja?Más kutya is szokta?


2009. júl. 29. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet valami megérzésféléjük a kutyáknak,szerintem éreznek valami kisugárzást.már többször olvastam és hallottam hogy a kutyák megérzik a betegséget(meg ugye ki tudják szűrni a rosszindulatú embereket,megérzik a félelmet,stb)ha szomorú a gazdi még vigasztalni is próbál.
2009. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kutyák megérzik ha gond van a gazdájukkal.Ezt már én is észrevettem egy párszor.Biztos megfigyelted már te is ha sebes valamelyik testrészed ő a nyálával kezeli.Múlthéten lumbágom volt és a kutyám mindenhova követett,pedig ez elég ritka tőle.Figyel rád a kutyád lesi a bajaidat.Ez csak jó ha ilyen viszony van köztetek! :)
2009. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szomorú vagyok a kutyáim azonnal megérzik, és odajönnek, döfködni a fejükkel. Olyankor nem is boldogan szaladnak oda hozzám, hanem alázatosan, lehajtott fejjel. Hihetetlenek az állatok.
2009. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyémek is próbáltak jelezni hogy anyunak agydaganata van, de sajnos nem vettük komolyan... :S
2009. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom...

Köszönöm a válaszaitokat!

2009. júl. 30. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!