Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Edzéstervek kutyáknak?

Edzéstervek kutyáknak?

Figyelt kérdés
Olyan érdekel, amin le van írva miből-mikor-mennyi sorozatot. Akár futás, súlyhúzás stb. Általános tudni válókon meg nem vagyunk túl , mikor szabad kezdeni, terhelni, bemelegítés stb. Konkrét terveket keresek, eddig nem találtam, csak rizsát. Angol nyelvű nem érdekel.
2016. ápr. 8. 08:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja egyébként egy kan 6honapos amerikai staffordshire terrier van szó
2016. ápr. 8. 08:36
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1,5 éves kora előtt semmit nem edzhetsz a kutyával,csak amennyit ő akar mozogni. Ilyenkor az ízületeknek a terhelés nem tesz jót! Tropa lesz az egész kutya ha már most edzeni akarod.


Sport kutyás csoportokban érdeklődj ott szerintem pontosabbat tudnak írni.


Viszont engem is érdekelne mi lett a szukáddal???

2016. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát elsőnek is köszönöm a válaszokat !A szukát eladtam egy hozzá értő embernek aki majd meg tanítja az alap dolgokra meg stb! mielőtt le offolnáltok azt a kutyát amikor megvettem nem gondoltam hogy ennyire rossz lehetett az előző gazdája... egy szóval makacs és önfejű szilaj kutya volt! Es muszáj volt eladnom mert nem szeretem volna belőle bajt se nekem se senkinek !
2016. ápr. 9. 13:38
 5/6 A kérdező kommentje:
ja és meg annyi hogy szerintetek mikor kezdhetek vele elkezdeni tréninget hogy izmosodjon meg ....
2016. ápr. 9. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:
12:45 ös vagyok, leírtam,hogy 1,5 éves kora ELŐTT NEM.
2016. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!