Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő egy máltai selyemkutya?

Ő egy máltai selyemkutya?

Figyelt kérdés
Két hete vásároltuk ezt a kutyust és egy ismerősünk azt mondta, szerinte egyáltalán nem hasonlít máltai selyemkutyusra. Mi a véleményetek?

2016. ápr. 8. 17:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kifejletten kb. 3-4 kg-nak kell lennie, úgyhogy lehet, hogy ő nagyobb lesz akkor, ha már most több mint 2 kg.
2016. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, ha kicsit nagyobb vagy kisebb lesz. Én csak elkeseredtem, hogy nem is hasonlít egy máltaira. Persze én így is nagyon imádom!!! :)
2016. ápr. 8. 18:28
 13/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem az.
2016. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyésztőtől vetted szerződéssel, törzskönyvvel, oltási könyvvel, akkor igen. Ha nem tenyésztőtől vetted, akkor bármi lehet benne.
2016. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem zavar hogy keverék, akkor miért keseredtél el?


Ha már nagyobb vagy kisebb akkor az már nem máltai selyemkutya, mivel ott a standard 3-4 kg maximum.


Nem értem, hogy ha téged ez ennyire elkeserített akkor miért nem tenyésztőtől, törzskönyves kutyát vettél... Inkább vettél szaporítótól olcsón, pénzelted az állatkínzást és mehet a totó-lottó hogy mekkora lesz, milyen lesz, beteg lesz-e...

2016. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%

A törzskönyvét fotózd le, abból derül ki, hogy máltai vagy sem.

Ha nincs neki, akkor nem.

2016. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A törzskönyve német, itt vettem kint. Bichon Maltese van beleírva, de 100% garanciát nem jelent a törzskönyv se. Hallottam sztorikat,hogy hamisítják ( már ha hihetőek)... De ez mindegy végülis. Oltási könyve rendben van, útlevéllel és chip-el hoztam el. Állatorvos látta, ő azt mondta szép példány, jól táplált és egészséges. Ez utóbbi úgy gondolom a legfontosabb. Köszönöm a válaszokat.
2016. ápr. 9. 04:26
 18/19 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon ééééédes.

Szerintem hasonlít. Cukker mukker! :D

2016. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
szerintem ez egy tibeti terrier lesz mert nekem van otthon egy tibeti terrierem és már felnőtt és csak a térdemig ér. de szerintem ez egy fehér tibeti terrier.
2016. ápr. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!