Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek e tenyészett...

Mi a véleményetek e tenyészettel, honlappal kapcsolatban? Esetleg van valakinek innen kutyusa?

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 10. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom, hogy írná a törzskönyvet, ami alap egy tenyésztőnél.

"szükség szerint eltűrik a fagyos telet és a meleg nyarakat is, ha valaki házőrzőnek szánná."

Ilyet meg pláne nem ír egy normális tenyésztő, hogy egy kistestű rövidszőrű kutya kibírja a fagyos telet. Mégis hogy bírná ki?

Szerintem ne hozz innen kutyát.

2016. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 bollocks ***** válasza:
100%
Ez mitől lenne tenyészet? Nekem csak egy honlappal rendelkező szaporítónak tűnik.
2016. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az 1. válaszolónak.

Valamint nekem még ez is szemet szúrt

"Szinte egész évben van eladó kiskutya."

Egy lelkiismeretes tenyésztő nem elleti folyamatosan a kutyáit.


"Ha valaki szeretne egyet vagy esetleg több kedvencet"...

Általában nem adnak el egy helyre több kutyát, egyszerre.

2016. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

olyan ez a honlap, mintha egy 10 éves kisgyerek unatkozott volna hétvégén :)

konkrétan semmi információ nincs a kutyákról, a képek borzalmasak és a szövegek is igen alacsony intelligenciáról árulkodnak de a hozzánemértőséget mindenképpen megmutatják.

egy szó sem esik a törzskönyvről, tehát szaporító, ha nem is az az igazi fél nm helye van a kutyának egész életébe fajta, azért érdemes vigyázni vele, mert a kiskutyák még így is betegek lehetnek

2016. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem tenyészet, hanem szaporítótelep. Valószínűleg a "normálisabb" fajtából, ha van ilyen.

Számomra az egyik legfeltűnőbb, hogy a képeknél nem normálisak vannak. Egy rendes tenyésztő nem ilyen képeket tesz fel a kutyáiról, hanem kiállítási képeket legalább. Még én is jobban csinálnám, pedig nem vagyok tenyésztő. :D

Ezek csak játszanak, meg hülyére vesznek.

Javaslom, hogy nézz meg egy rendes kennelt, és a kettő közti különbséget akár csak a honlapok alapján, mert már az igencsak szembeötlő.

2016. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 sippara ***** válasza:
87%
Ha neked ez a weboldal egy lelkiismeretes, normális tenyésztő benyomását kelti, legalább annyira, hogy akár csak ezt a kérdést is feltedd, akkor nagyon szépen kérlek, ne vállalj kutyát, épp elég hülyének van már állata így is.
2016. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
"A három fajta kutya közül kettő igen igényes (Westie, Shi-Tzu), de szükség szerint eltűrik a fagyos telet és a meleg nyarakat is, ha valaki házőrzőnek szánná." fujjj, ezek a kutyák NEM házörzők!!!!!
2016. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kutyagyáros,nem tenyésztő.Ne vegyél innen kutyát.
2016. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó, biztosan nem tenyészet.
2016. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,mindenkivel egyet értek!

Nem,nem szándékozom innen venni kutyát !Csak kíváncsi voltam,hogy más is kifordult volna,és kiakadt volna mint én ,ezt a "tenyèszet honlapot"látva.Emellett a hozzászólásokban említették,hogy se a telefon,se az email nem jó..

2016. ápr. 10. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!