Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etetéssel kapcsolatban valaki...

Etetéssel kapcsolatban valaki segítene?

Figyelt kérdés
Kutyámnál kb. 1 hete azt vettem észre, hogy nem mindig szilárd a széklet. Nem mondanám hasmenésnek inkább csak puhább mint a normális (azért nem folyik vagy ilyesmi). Napon belül is változik, van hogy kemény van hogy nem. Taste of the wild wetland típusú tápot eszik kb 1,5 hónapja, eddig nem volt baj. Előtte is ezt a márkát kapta, csak a High praire típust. Ennél nem tapasztaltam ezt a gondot. Lehet hogy az jó volt ezt még nem bírja? Fura lenne, főleg hogy egy a gyártó. Szerintetek mi okozhatja ezt? Elég kellemetlen, nem mindegy milyet kell összeszedni...

2016. márc. 19. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Neha egyik taprol a masikra valo atallas okozhat ilyesmit. Amig nem folyos addig igazabol nincs gond szerintem(bar nem vagyok allatorvos), ha megis aggodsz nemi fott rizst keverj neki hozza, esetleg valami csontfelet is adhatsz neki (nem csoveset, hanem pl. nagy marhalabszar) ezek kicsit meg tudjak fogni a szekletet. De szerintem a picit puhabb az nem gond.
2016. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is a váltásra gondoltam, de akkor azonnal gondot kellett volna okozzon, nem másfél hónap után, nem?
2016. márc. 19. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:
De. Nezd fene se tudja lehet valamit megevett a foldrol es attol, szerintem kar aggodnod amig nem hasmeneses a dolog. Nalunk is van ha pl. farhatat kap kicsit kemenyebb az a k@ki, de amugy szep tapintasu es se nem kemeny se nem puha. Szerintem ilyennek kell lenni az idealis szekletnek. Mondom allatorvos nem vagyok, de tennek a fot risszel egy probat.
2016. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!