Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » NAGYON FONTOS! Mit tegyek?

NAGYON FONTOS! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap a szomszédom berakta a kutyáját a csomagtartóba és elvitte valahova. Amikor visszajött a kutya sehol nem volt. Megkérdeztem hogy hova vitte, azt mondta hogy az egyik barátjának adta mert nem volt elég pénze gondozni. Ma amikor a kutyámmal túrázni voltunk az erdőben láttam a kutyát. Tiszta seb meg vér volt. Amikor észrevette hogy megláttam elszaladt. Próbáltam utánamenni de a kutyám nem akart jönni és nem akartam otthagyni. Hazajöttem és egy óra múlva visszamentem a kutyám nélkül. De akkor már sehol nem találtam. Mit csináljak?
2010. ápr. 6. 10:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és amikor a szomszédot kérdeztem ő azt mondta hogy semmi közöm hozzá....:S
2010. ápr. 6. 10:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg valamelyik állatvédő csoportot felhívhatod (google-ben biztos találsz megfelelőket) vagy a RENDŐRSÉGET inkább, utóbbiak kimehetnek hozzá beszélni vele, és megkérdezhetik hogy hova vitte, kinek adta a kutyát hogy megbizonyosodjanak, történt-e bűntett.

Mert ha amit láttál jól láttad akkor bűncselekményt követett el a szomszéd! Ezt a rendőrség sem fogja annyiban hagyni!

2010. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg keresni a kutyát szerintem még mindig, vagy ha csak látod és nem enged magához közel akkor fényképezd le, hogy legyen bizonyítékod a férfi ellen, bár így is szólhatsz a rendőrségnek, hogy a csomagtartóba rakta a kutyáját és azt mondta, hogy oda adta valakinek és te láttad véresen az erdőben, és ők utána tudnának nézni, hogyha ennyire oda adta valakinek, hogy ott van-e. Ezért éveket kaphat. Ne hagyd annyiban.
2010. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerinted van esélye,hogy felbukkanjon arra amerre láttad? Érdemes lenne kajával kimenni és letenni neki,aztán várni. Lehet,hogy ezt pár napig így kell csinálni. Nincs a közeletekben egy menhely,akiknek a segítségét kérhetnéd? Egyrészt,hogy nehogy visszakerüljön a szomszédhoz,másrészt,hogy fel is jelentsék állatkinzásért.
2010. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!