Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy már most ilyen...

Létezik, hogy már most ilyen melege van? Sokat iszik.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kutyánkat észrevettem, hogy többet iszik mint eddig. B.A.R.F.-ozunk, így eddig szinte nem is láttam inni, viszont mostanában séta után egyből a tálhoz megy. Létezik, hogy már most melege van vagy aggódnom kellene?


Keverék, a szőre drótszőrszerű. :D


2016. ápr. 12. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkább eddig volt furcsa.

A kutyák séta után általában isznak.

Tökmindegy, mit esznek.

2016. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Őket is megviseli az hőmérséklet ingadozás egyik nap 8 fok másnap már 20 harmad nap 26 fok aztán 12.


Szóval normális,nem kell aggódni.Mieink is többet isznak.


Még én is 2-2,5 liter folyadékot megittam 7- 8 óra alatt,mikor olyan meleg volt vmelyik nap (26-27 fok). Pedig nyáron mikor tartósan meleg van(35-36 fok) egész nap iszok meg kb 3 liter folyadékot,nem 7-8 óra alatt :D


Ez az időjárást ember és állatot is megvisel.


Első,pedig nem mindegy,hogy mit kap enni!!

Én etettem nyersen sokkal kevesebbet ittak,mint táp mellett bizonyos okok miatt ismét tápozok és utána isznak szépen. Nyers mellett nem ittak

2016. ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg nem szélsőséges, addig kár aggódni, a kutya tudja, hogy mikor mire van szüksége. Ebben a melegben az enyém is sokat iszik, a sétára is viszek neki mindig.
2016. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!