Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri a goodiebox a kutyámnak?

Megéri a goodiebox a kutyámnak?

Figyelt kérdés

szeretnék egy ilyen csomagot a kutyusomnak.

csak még nem tudok róla semmit,nektek mi a véleményetek róla? l



2016. ápr. 17. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem se.
2016. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. ápr. 17. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
ennyi pénzért én elmennék egy állatkereskedésbe vagy még inkább felmegyek a netre, kiválasztok dolgokat amik tényleg tetszenek és kellenek és megveszem. parasztvakítás...
2016. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyszer rendeltem a szülinapjára, akkor adtak hozzá egy plusz ajándékot is. Nekünk megérte, mert pont olyan játék és jutifalatok voltak benne, ami nagyon tetszett neki. Van egyébként hozzá egy lista, hogy az adott termékek mennyibe kerülnek külön-külön és kb. 3 ezer forinttal volt olcsóbb a plus dobozban.

Rendszeresen viszont nem venném meg, inkább megveszem neki személyre szabottan azt, amit szeret. :)

2016. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A dobozba betett árlisták kicsit becsapósak. :) Itt van pl. ez a játék [link] 4,5 fontért lehet megvenni (kb. 1800 ft) a prospektusban meg 2900. :) A vigyorgó arcos plüss 1400, a prosin 2100.Értem, hogy nekik is meg kell valamiből élni, de a 40% hasznot én egy picit soknak tartom.
2016. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!