Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én 3 napja kaptam egy yorki...

Én 3 napja kaptam egy yorki kutyust aki 9 hónapos. Azt tapasztaltam nála, hogy nagyon sokat vakarózik és nagyon száraz a bőre mintha korpás lenne! Hogyan tudnék az állapotán segíteni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Honnan van, mit tudsz az előéletéről? Nincs bőrbetegsége? Nézesd meg egy állatorvossal. Ha gombásság és egyéb bőrfertőzés kizárható, akkor lehet ételallergia, de lehet, hogy túl gyakran vagy rossz samponnal volt fürdetve és ezért.
2010. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha piros pöttyök vannak a hasán akkor allergia.
2010. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit te korpának hiszel az szerintem csak faforgácspor. Fürdesd meg jól,ha azután is vakarózik akkor irány a doki! De azsem kizárt hogy bolhás,rühes,tetves. Bár kétlem hogy egy ilyen aranyos kiskutyust így elhanyagolnának hogy bolhás,rühes,tetves legyen.
2010. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy akár ekcéma
2010. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!