Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Első tüzelés, mire...

SOS! Első tüzelés, mire figyeljek? Mikortól tudnak párosodni?

Figyelt kérdés

Már tegnap este észrevettem barnás színű cseppeket, de akkor még nem is foglalkoztam vele, viszont mára ezek egyértelműen vércseppek.

Még sosem volt tüzelő kutyám, segítsetek, mire figyeljek?

Hány napig tart egy tüzelés? Ha már 2 napja vérzik, akkor hanyadik napon lehet?

És mikortól kell figyelni, hogy ne kerüljön össze kannal?

Mindent, ami fontos lehet, kérlek, írjatok le, nem szeretnék balesetet!


2016. ápr. 19. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tüzelés hossza kb 21 nap. A tüzelés alatt egyáltalán nem találkozzon kanokkal. Ha nem szeretnétek balesetet, akkor amint vége a tüzelésnek vigyétek ivartalaníttatni, időpontot már most lehet kérni.
2016. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egész tüzelés alatt vigyázni kell, hogy ne kerüljön össze kannal. Ha nem is veszi fel a kant, akkor is megőrjíti, semmi szükség rá.
2016. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy az ivartalanítás benne lesz az első válaszban, elfelejtettem leírni: természetesen amint vége, visszük, alapból tervben volt, de most pont elkezdett tüzelni, így addig is szeretnénk mindent megtenni.

Tehát már első naptól vérzik?

Persze, nyilván nem viszem kanok közé direkt, de amikor tudna párosodni, akkor extra-óvatosak lennénk, csak nem tudom ez mikor van.?

2016. ápr. 19. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A "legtermékenyebb" napok a 9-13. Igen, már az első naptól vérzik.
2016. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2016. ápr. 19. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!