Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyák a legcukibbak?

Melyik kutyák a legcukibbak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más.
2016. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pomerániai törpe spicc :)
2016. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Értelmetlen kérdés. Nekem a saját kutyám a legcukibb a fehér lábvégeivel meg a fehér hasával, a lógó füleivel, de van akinek a mopsz mindenek felett. Egyébként általában a nagy termetű, mackó formájúakat tartom a legcukibbnak, ha személyes véleményekre vagy kíváncsi.
2016. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a retrieverek, border collie és néhány nagyobb testű fajta tetszik leginkább.
2016. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En a mopszoktol es az angol bulldogoktol meghalok, annyira cukik!
2016. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A kölyök kutyák.
2016. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a westie a legédibb 😍😍

De szerintem ezt te döntsd el ;)

2016. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Teljesen szubjektív.

Nekem személy szerint a husky a kedvenc kutyafajtám, bár a nagy részük megjelenéséről nem épp a cuki jelző jut eszébe az embereknek, a viselkedésük, meg a kölyök verziójuk nagyon aranyos.

2016. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pibullom és pincsi(jellegű) van, cuki még a francia/angol/amerikai bulldog,a kaj,labrador,boston terrier.
2016. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 elwera ***** válasza:
Ismerőseim körében találkoztam már sok kutyával és nekem mindig a fekete kutyák tetszettek. Volt ilyen fekete labrador keverék valami, másik ismerősömnél volt fekete snaucer, bár volt olyan husky is valahol ami tetszett, nekem meg egy fekete havanese és puli keverékem van, számomra az is egy nagyon jófej, aranyos, cuki kutya. De találkoztam olyan kóborkutyával aminek nagyon kedves arca volt, az talán erdélyi kopó és labrador keverék lehetett.
2016. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!